Amasya’daki kaza sonrası yaşananlar: Melis İşiten son durumu paylaştı! Sergen Deveci uçakla…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 08, 2023 Yorum Yok

Amasya’da 3 kişinin hayatını kaybettiği, 8 kişinin de yaralandığı kaza sonrası yaşananlar merak ediliyor. İçlerinde Ünlü oyuncuların da bulunduğu kazada oyuncu Melis İşiten ve Ceyhun Fersoy’un durumunun güzel olduğu öğrenilirken, Sergen Deveci’nin durumunun daha ağır olduğu öğrenilmişti. Melis İşiten oyuncunun nihayet durumunu paylaştı. İşte oyuncunun durumuyla ilgili nihayet gelişmeler…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Amasya’daki içlerinde Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci‘nin de bulunduğu tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün yaptığı feci kazada 3 kişi hayatını kaybetmiş 8 kişi de yaralanmıştı. Kazada yaralanan Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek ambulanslarla hastanelere kaldırılmıştı. Yaralananların tedavisi sürerken Sergen Deveci’nin durumunun ağır olduğu öğrenilmişti. Taburcu olan Melis İşiten nihayet durumu paylaştı.

Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy, Tolga Güleryüz

TEDAVİLERİ DEVAM EDİYOR

Yaralanan oyunculardan Melis İşiten, Filiz Özbek ve Aykut B. tedavilerini tamamlayıp taburcu olurken, Uğur Şalvarcıoğlu ve hür Ayaz‘ın Samsun OMÜ Tıp Fakültesi‘ne sevk edildiği öğrenildi. Hayati tehlikeleri bulunmayan Ceyhun Fersoy ve Burak Gülçebi‘nin ise Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefedddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavilerinin sürdüğü biliniyor.

SERGEN DEVECİ AMBULANS UÇAKLA İSTANBUL’A SEVK EDİLDİ!

Kazada ağır yaralanan Sergen Deveci’nin ağır bakımdaki takibinin sonrasında tedavisinin İstanbul‘da devam edilmesine karar verildi. Oyuncunun, Amasya Merzifon Havalimanı‘ndan kalkan Sağlık Bakanlığına ilişkin ambulans uçak ile İstanbul özel Florance Nightingale Hastanesi’ne sevki gerçekleştirildi.

Sergen Deveci

MELİS İŞİTEN nihayet DURUMU PAYLAŞTI!

Aynı kazada yaralanan ve tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu olan Melis İşiten Sergen Deveci’nin ağır bakımdan nihayet durumunu toplumsal medya hesabı üzerinden “Çok Aka bir şey yaşadık. Kaybımız ve acımız tarifsiz. Biz sağ kaldık, buna şükrederek hayatımıza devam etmek için kuvvetli olacağız. Beraberiz. Sergen’in şuuru açık. Geçecek, geçireceğiz. Seviyorum” tabirlerini kullanarak paylaştı. Deveci’nin hayati tehliketi atlattığı, şuurunun Aleni olduğu ve Denetim gayeli ağır bakımda tutulduğu öğrenildi. Tedavisinin akabinde oyuncu da taburcu edilecek.

Melis İşiten paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Uraz Kaygılaroğlu’ndan İzah geldi! Kazada yaralanan oyuncuların nihayet durumu…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir