saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Seda Sayan

Seda Sayan

Genel

Köpek gibi çalışan bir kadınım demişti! Seda Sayan’ın 110 milyon TL’lik villasından ilk görüntü

admin
0 10

“Köpek üzere çalışıp kraliçeler üzere yaşayan bir kadınım” kelamı viral olan Seda Sayan, 110 milyon TL’lik yeni konutundan birinci manzarayı paylaştı.

Genel

Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan’ın 4 milyon dolarlık villası…

admin
0 9

Mesleğinin yanı Dizi Özel hayatı ve yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan yeni villasının tadilatı sonrasında birinci Sefer toplumsal medyada villasının fotoğrafını yayınladı. Meskenin çatısını bile değiştiren Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile 10 aylık evliliklerinde kriz olduğu teziyle gündeme gelmişti.

Genel

Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan’ın 4 milyon liralık villası…

admin
0 12

Mesleğinin yanı Dizi Özel hayatı ve yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan yeni villasının tadilatı sonrasında birinci Kez toplumsal medyada villasının fotoğrafını yayınladı. Konutun çatısını bile değiştiren Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile 10 aylık evliliklerinde kriz olduğu teziyle gündeme gelmişti.

Genel

Avatar çılgınlığında bir Seda Sayan eksikti o da tam oldu!

admin
0 15

Şimdilerde Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan estetik haberlerinden sonra artık de avatar imajıyla gündeme bomba üzere düştü.

Beslenme

Vücut yaşı 23 olan Seda Sayan bacaklarını inceltti! O hali sosyal medyada gündem oldu

admin
0 16

Son periyotta yaptırdığı estetiklerle gündem olan ehil sanatçı Seda Sayan nihayet haliyle toplumsal medyanın gündemine oturdu. Fransız askı yaptırmaya doyamayan Sayan bu kere bacaklarını barbie bebek uygulamasıyla inceltti. İşte gövde yaşının 23 olmasıyla da dikkat çeken Sayan’ın nihayet hali…

Genel

Seda Sayan’dan eşi Çağlar Ötken’e lüks sürpriz! Sevgililer günü için…

admin
0 24

Seda Sayan kendisinden 25 ıslak Ufak Çağlar Ötken’le evlendikten sonra Özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Bu sefer da eşine sevgililer günü için lüks sürprizi ile şaşkınlık verdi.