Tag

Seda Sayan

Sabahın Sultanı Seda Sayan eşi Çağlar Ökten’le düşman çatlattı! Katıldıkları düğünde…

Son vakitlerde yaptığı estetikle gündeme gelen Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten’le bir düğüne katıldı. Yakın arkadaşı Ceylan’ın da bulunduğu davette kurtlarını döken Seda Sayan, Hasım çatlattı.

Seda Sayan ve Çağlar Ötken’den birinci yıl dönümüne özel paylaşım! “Birlikte bir ömür”

Geçtiğimiz Nisan ayında kendisinden 25 ıslak Ufak Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Ünlü müzikçi ve sunucu Seda Sayan evliliklerinin 1.yıl dönümünü toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Gülben Ergen takipçisinin sorusunu yanıtladı! Seda Sayan’la aralarındaki duruma açıklık getirdi

Uzun bir Devre Birlikte gözükmeyen Gülben Ergen ile Seda Sayan’ın ortalarının bozuk olduğuna dair savlar ileri sürülmüştü. Toplumsal medya hesabından takipçilerine soru-cevap yapan Gülben Ergen’den Seda Sayan ile ortalarında geçen duruma açıklık getirdi.

Gülben Ergen takipçisinin sorusunu yanıtladı! Seda Sayan’la aralarındaki duruma açıklık getirdi

Uzun bir Devre Birlikte gözükmeyen Gülben Ergen ile Seda Sayan’ın ortalarının bozuk olduğuna dair argümanlar ileri sürülmüştü. Toplumsal medya hesabından takipçilerine soru-cevap yapan Gülben Ergen’den Seda Sayan ile ortalarında geçen duruma açıklık getirdi.

Seda Sayan’a büyük sürpriz! 100 bin TL’lik ev hediyesiyle poz verdi

Evvelki akşam Ünlü bir mecmuanın düzenlediği iftar yemeğine katılan Seda Sayan, Amel insanı Uğur Vergili’nin 100 bin TL bedelindeki mesken armağanı karşısında gözlerine inanamadı.

Köpek gibi çalışan bir kadınım demişti! Seda Sayan’ın 110 milyon TL’lik villasından ilk görüntü

“Köpek üzere çalışıp kraliçeler üzere yaşayan bir kadınım” kelamı viral olan Seda Sayan, 110 milyon TL’lik yeni konutundan birinci manzarayı paylaştı.

Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan’ın 4 milyon dolarlık villası…

Mesleğinin yanı Dizi Özel hayatı ve yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan yeni villasının tadilatı sonrasında birinci Sefer toplumsal medyada villasının fotoğrafını yayınladı. Meskenin çatısını bile değiştiren Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile 10 aylık evliliklerinde kriz olduğu teziyle gündeme gelmişti.

Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan’ın 4 milyon liralık villası…

Mesleğinin yanı Dizi Özel hayatı ve yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan yeni villasının tadilatı sonrasında birinci Kez toplumsal medyada villasının fotoğrafını yayınladı. Konutun çatısını bile değiştiren Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile 10 aylık evliliklerinde kriz olduğu teziyle gündeme gelmişti.

Vücut yaşı 23 olan Seda Sayan bacaklarını inceltti! O hali sosyal medyada gündem oldu

Son periyotta yaptırdığı estetiklerle gündem olan ehil sanatçı Seda Sayan nihayet haliyle toplumsal medyanın gündemine oturdu. Fransız askı yaptırmaya doyamayan Sayan bu kere bacaklarını barbie bebek uygulamasıyla inceltti. İşte gövde yaşının 23 olmasıyla da dikkat çeken Sayan’ın nihayet hali…