Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan’ın 4 milyon dolarlık villası…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 17, 2023 Yorum Yok

Kariyerinin yanı Dizi Özel hayatı ve yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan yeni villasının tadilatı sonrasında birinci Sefer toplumsal medyada villasının fotoğrafını yayınladı. Konutun çatısını bile değiştiren Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile 10 aylık evliliklerinde kriz olduğu teziyle gündeme gelmişti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü müzikçi Seda Sayan meslektaşı Çağlar Ökten’le 24 Nisan’da evlendi. 10 aydır evliliklerini sürdüren Seda Sayan ve Çağlar Ökten, geçtiğimiz günlerde boşanma tezleriyle gündeme gelmişti.

Boşanma haberlerini yalanlayan Seda Sayan ve Çağlar Ökten, yeni bir mesken satın aldı. meşhur müzikçi, artık de 4 milyon dolara aldığı lüks villasıyla gündeme geldi.

Türkiye’nin emlak zengini sanatkarlarından olan Seda Sayan, Gayrettepe’den Boğaz’a taşındı. Villayı eksiksiz soyduran ve çatısı iç her yerine tadilat yaptıran Seda Sayan’ın, inşaat biter bitmez Gayrettepe’deki konutundan buraya taşındığı söyleniyor.

Ünlü sanatkarın zevkle döşenmiş meskeni kısa mühlet içinde toplumsal medyada gündem olmayı başardı.

58 yaşındaki sanatkarın, savlara nazaran İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da üç villası ve Londra’da bir konutu bulunuyor.

İşte Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in aşk yuvası!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir