Tag

Sayışman

Tolgahan Sayışman: Çocukları zorlamayın!

TRT 1’de Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı isimli dizide başrolü üstlenen Tolgahan Sayışman, oğlu Efehan ile Birlikte Etiler’de görüntülendi. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Sayışman, ebeveynlere seslendi.

Tolgahan Sayışman’ın oğlu Efehan babasının resmen kopyası oldu!

Tolgahan Sayışman’ın 4 yaşındaki oğlu Efehan’ın nihayet hali toplumsal medyada gündem oldu. Efehan’ın babasıyla olan benzerliği karşısında gözlerine inanamayan toplumsal medya kullanıcıları “Resmen Ufak Tolga”, “Babasının kopyası” yorumlarında bulundu.

Tolgahan Sayışman’dan destek mesajı: “Halkımızın yanındayız”

Kahramanmaraş ve Hatay’da meydana gelen sarsıntılardan sonra zelzeleden etkilenen çocuklar için yardım çalışmalarını sürdüren Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, “Halkımızın yanındayız” diyerek dayanak bildirisi verdi.

Tolgahan Sayışman’dan ilginç itirafı: Almeda’yla çiğköfte yerken anladım!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi, geçtiğimiz gün Arnavutluk’ta yayın yapan bir televizyon kanalına konuk oldu. Evlilikleri hakkında İçten açıklamalarda bulunan Sayışman’ın eşinin gözlerine bakarak sarf ettiği kelamlar alkış topladı. Abazi’nin ruh eşi olduğunu anladığı anı birinci Sefer paylaşan Sayışman’ın kurduğu cümleler herkesi şaşırttı.

Tolgahan Sayışman’ın cimriliği pahalıya patladı! Eşinin gönlünü almak için servet harcadı

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz haftalarda eşi Almeda Abazi ile Bir arada verdikleri röportajda eşinin harcamalarından rahatsız …