saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Tolgahan Sayışman’ın cimriliği pahalıya patladı! Eşinin gönlünü almak için servet harcadı

Tolgahan Sayışman’ın cimriliği pahalıya patladı! Eşinin gönlünü almak için servet harcadı

admin admin -
27 0

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz haftalarda eşi Almeda Abazi ile Bir arada verdikleri röportajda eşinin harcamalarından rahatsız olduğunu lisana getirmişti. Sayışman’ın açıklamaları karşısında şaşkına dönen Abazi, eşine kırılmıştı. Bu durumu telafi etmek isteyen Sayışman, kesenin ağzını açtı.

2017 yılında Amerika Beverly Hills’de dünyaevine giren oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, evvelki haftalarda konutlarının kapılarını 2.Sayfa programına açtı. Konutlarının bahçesinde röportaj veren Ünlü çift, mevzu harcamalara gelince uyuşmazlık yaşadı. 

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çocuklarıyla beraber

Efehan ve Alina isimli iki çocukları olan çiftten Abazi, evlendikten sonra birtakım özelliklerini törpülediğini lisana getirdi. Bu kelamlar üzerine ortaya giren Tolgahan Sayışman “Muhaseben Kötü senin orada problem yaşıyoruz, harcama kısımlarında oralarda uyuşmazlık yaşıyoruz” deyince çiftin ortasında soğuk rüzgarlar esti. Sayışman’ın sözlerine sonlanan Almeda Abazi “Oooo. O ne Vakit başladı çocuklardan sonra başladı lütfen hiç kabul etmiyorum. Sen istedin 2 çocuk! İki çocuk iki kat masraf demek. Artık üçüncüyü istiyor” biçiminde konuştu. 

Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman 2. Sayfa programına konuk oldu

Eşini kırdığını ve kızdırdığını anlayan Ünlü oyuncu Çabucak mevzuyu değiştirmek için dadı maaşlarından yakınmaya başladı. “Hayat Fazla değerli. Dadı olayları filan insanın kursağına getiriyor” sözlerini kullandı. Hoş oyuncu ise “Dolarla Bir arada dadıların maaşı atıyor, yetişemiyoruz” diyerek dadı maaşlarından yakınan Sayışman’a karşılık veren Abazi, 3. çocuğu istemediğini söyleyip noktayı koydu. 

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi Mesut aile tablosu

MİLYONLUK JEST!

Tüm bu yaşananların akabinde kelamlarıyla eşini kırdığını ayrım eden Sayışman, milyon dolarlık jest için kesenin ağzını açtı. Türkiye stoklarında bulunmayan bir saati satın almak için günübirlik İtalya’ya giden Sayışman, 1 milyon 52 bin TL değerindeki Rolex marka saati Abazi’ye İkram etti. Eşine “Muhaseben kötü” diyen Sayışman’ın bu lafı ona değerliye patladı.  

Almeda Abazi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Derya Uluğ’dan yürekleri ısıtan davranış!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir