Tag

Şarkıcı

Onur Sevigen’e çekiçli saldırı! Genç şarkıcı komşu dehşetiyle burun buruna geldi

Ailesiyle Bir arada yeni çıkan görüntü klibi izlemek isterken komşusunun çekiçli saldırısına uğrayan müzikçi Haysiyet Sevigen, vefattan döndü. Yüksek müzik sesinden rahat olan komşu Orkun Çay ve Sevigen ortasında çıkan arbedede taraflar yaralanırken olay, karakolda nihayet buldu.

Mabel Matiz’in gerçek mesleği herkesi şoke etti!

Çıkardığı müziklerle nihayet periyodun en tanınan isimlerinden biri olan Ünlü müzikçi Mabel Matiz yeni mesleğiyle gündem oldu. Matiz üniversite yıllarında müzikçi olmadan Evvel okuduğu Uğraş herkesi şaşırttı. İşte Ünlü müzikçinin bilinmeyen mesleği…

Yaşar İpek’in yeni imajı olay oldu! Çene estetiği yaptıran ünlü şarkıcı…

Son olarak ocak ayında Umre’ye gittiği imgelerle Aka alkış toplayan müzikçi Yaşar İpek’in toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşım Hadise oldu. Çene estetiği yaptıran Ünlü müzikçinin değişimi hayranlarını şaşırttı.

Zeynep Bastık gelen yorumlara dayanamadı! “Bir yere gitmedim…”

Toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, toplumsal medyadan kendisine gelen bildirilere reaksiyonsuz kalamadı. Takipçilerin “nerelerdesin?” sorularına toplu bir yanıt veren Bastık “bir yere gitmedim buradayım” dedi.

Alişan Buse Varol ve oğlu Burak objektiflere yansıdı! “Hepimizin gönlünde yara var”

Müzikçi Alişan, eşi Buse Varol ve oğlu Burak’la Birlikte dışarıda objektiflere yansıdı. Sarsıntıyla ilgili duygusal açıklamalarda bulunan müzikçi, “O günden beri hepimizin gönlünde yara var.” diyerek acısını lisana getirdi.

Deprem felaketinin ardından sete çıkan dizilere Çelik isyanı! “Hayat durur reklam durmaz”

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki Aka zelzele Türkiye’yi derinden sarstı. Felaketin akabinde Tüm sıra ve sinema setleri çekimlere Uzaklık vererek yardım seferberliğine katılmıştı. Fakat bu hafta itibariyle sıra ve sinemalar setlere Geri döndü. Müzikçi Çelik ise bu duruma sitem etti.

Amerikalı şarkıcı Della Miles Türklere ve Türk yemeklerine övgü yağdırdı

Amerikalı müzikçi Della Miles, İzmir’de 2023 gelinlik modellerinin tanıtıldığı bir defilede sahneye çıktı. Miles, Faaliyet sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Müzikçi Türklere ve Türk yemeklerine övgüler yağdırdı.

Murat Boz da saç ektiren ünlüler kervanına katıldı! Hayranlarından yorum yağdı

Bir müddettir protez saç kullandığı öne sürülen müzikçi Murat Boz’un Yurt dışında saç ektirdiği ortaya çıktı. Operasyondan sonra toplumsal medyada paylaşım yapan Boz’un nihayet haline hayranları kayıtsız kalamadı.