Berkay’dan üzen itiraf: Çok yokluk çektim!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 18, 2022 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Berkay, Kral Pop Radyo’da katıldığı bir programda Özel hayatına dair bilinmeyenleri birinci Defa açıkladı. Mesleğindeki kilit noktayı açıklayan Berkay’ın “Çok yokluk çektim” kelamları herkesi duygulandırdı.

“İki Hece”, “Taburcu”, “Bana Sen Gel” ve “Dejavu” üzere birbirinden hit kesimlerle müzik dünyasında fırtınalar estiren müzikçi Berkay, evvelki gün Kral Pop Radyo’da katıldığı bir programda hem aile hem de Uğraş hayatıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı. 

Berkay

“ÇOK YOKLUK ÇEKTİM”

2010 yılında birinci albümü “Ele İnat” ile müzik hayatına adım atan Ünlü müzikçi, “İki konservatuar kazandım lakin maddi imkanlardan bitiremedim. çok yokluk çektim. Tezgahtarlık da yaptım, sokakta gazete de sattım. Hedefine yapışacaksın, kitleneceksin asla bırakmayacaksın. Tırnaklarım kopsa, dişlerinle tutunmaya çalışacaksın” açıklamalarıyla hayranlarını şaşırttı. 

Berkay ve eşi hasret Ada Şahin

“KEŞKE BENDEN BİR Tane DAHA OLSA”

Her mevzuda ayrıntıcı olduğunun altını çizen Ünlü müzikçi, kimsenin bilmediği bir istikametini de birinci Sefer paylaştı. “Çok titizimdir o yüzden de Fazla zorumdur” diyen Ünlü müzikçi “Bu mükemmeliyetçilik yoruyor ve ‘Keşke bir Tane daha benden olsa’ diyorum” halinde kelamlarını sürdürdü. 

Berkay ve kızları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Chinchilla Şenliği’ni kınadı! Çocuklara karpuz dağıttığı anlar yüzleri gülümsetti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir