Tag

Saçları

Müstakbel babaanne Arzu Sabancı arzusuna kavuşuyor! Torununun cinsiyeti belli oldu

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düşen Nazlı Kayı’nın Hamile olduğu öğrenilmişti. Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı’nın bebeklerinin cinsiyeti aşikâr oldu.

Sabancıların gelininden bebek müjdesi! Anne olmaya gün sayan Nazlı Kayı ilk kez görüntülendi

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düşen Nazlı Kayı’nın Hamile olduğu öğrenildi. Bebek haberinden sonra birinci Kez görüntülenen Kayı’nın gergin halleri dikkat çekti.

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’dan bebek müjdesi! Arzu Sabancı kız torun istiyor

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düşen Nazlı Kayı’nın Hamile olduğu öğrenildi. Babaanne olmaya hazırlanan Dilek Sabancı’nın gönlünden ‘kız’ torun geçtiği argüman edildi.

Sabancıların gelininden bebek müjdesi! Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı kız bebek bekliyor

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Bebek bekledikleri öğrenilen çiftin 5 ay sonra kızlarını kucaklarına alacakları ortaya çıktı. Hamilelik haberleri sonrasında birinci Sefer sessizliğini bozan Nazlı Kayı, eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düştü.

Sabancıların gelini Nazlı Kayı Sabancı’dan bebek müjdesi!

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Bebek bekledikleri öğrenilen çiftin 5 ay sonra kızlarını kucaklarına alacakları ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak saçlarına fön çektirdi! O hali çok şaşırttı

Geçtiğimiz günlerde evlenen İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak saçlarına fön çektirdi. O anları toplumsal medyada hesabından paylaşan Çıtak’ın …