Tag

Oyun

Pubg bedava uc kodlar 2023! Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Pubg bedava uc alma

Son periyotta en Fazla sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en Fazla araştırılan hususlardan biri oldu. Pekala en yeni Pubg parasız uc kodlar neler? Pubg parasız uc kodu nasıl alınır? Sizde Fazla oynanan pubg oyununda kendinize parasız uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın…

Al Sancak 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali ve Nadia’ya ne olacak?

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi al Sancak dev yapımıyla bütün dikkatleri üzerine çekiyor. al Sancak’ın evvelki kısmında Pençe Timi ile Nadia’nın tanışması ve Bir arada çatışması kısma damga vurmuştu. Pekala al Sancak’ın 12. kısmında neler olacak? İşte al Sancak dizisinin 12. kısım fragmanı…

Al Sancak 10. bölüm fragmanı yayınlandı!

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi al Sancak dev yapımıyla bütün dikkatleri üzerine çekiyor. al Sancak’ta; Boran, bütün timin hayatını tehdit eden tehlikeli bir aksiyona kalkışırken, Yüzbaşı Ali ise kardeşi Sedef’i bulmak için Aka bir oyun kuracaktır. al Sancak’ın 10. kısmında neler olacağı merak ediliyor ? İşte al Sancak dizisinin 10. kısım fragmanı…

Survivor’da yürekleri ağza getiren sakatlık! Dizi dönen Kardelen hastanelik oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Karşılaşma programı Survivor 2023’ün yeni kısım fragmanında yürekler ağza geldi. Oyun sırasında sakatlanan yarışmacı ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Brawl Stars elmas kodu 2023! Brawl stars elmas kodu nasıl kazanılır? Brawl stars elmas kodları

En Fazla oynanan oyunlardan biri olan Brawl star bir taşınabilir strateji oyunudur. Bilhassa gençlerin ağır İlgi gösterdiği brawl star muhakkak etaplara gelmek için kullanmanız gereken kimi elmaslar barındırır. Bu elmasların kodları bulunuyor. Pekala brawl elmas kodu nasıl alınır, brawl elmas kodu nasıl kazanılır? İşte tanınan oyun brawl stars hakkında bütün merak edilenler:

En iyi oyun nickleri, şekilli nickler! En havalı ve en güzel nickler!2023 kız ve erkek nickleri

Pandemiyle Birlikte konutta kalma mühletleri artınca en Fazla araştırılan mevzulardan biri oyun nickleri olmuştu. Günümüzde de hala internette en Fazla oynanan oyunlarda kullanılan oyun nickleri hem havalı hem de akılda kalması açısından Fazla tercih ediliyor. nihayet vakitlerde en Fazla tanınan olan ve 2023 yılında en Fazla kullanılan en uygun oyun nicklerini sizler için araştırdık.

BİM 27 Ocak aktüel ürünler kataloğu! 27 Ocak BİM aktüel ürünler listesinde neler var?

27 Ocak 2023 Bim kataloğunda neler var? 27 Ocak 2023 Cuma günü Bim market müşterilerini hangi eserler karşılayacak? Bim 27 Ocak 2023 kataloğuna nazaran reyonlardaki yerlerini alacak olan aktüel eserler neler? İşte bu soruların yanıtı:

Aslı Enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Hamile olan Aslı Enver’in son hali şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 2 aylık Hamile olan Enver bebeğiyle ilgili İzah yaptı.

BİM 25 Kasım aktüel ürünler kataloğu! 18 Kasım BİM aktüel ürünler listesinde neler var?

25 Kasım 2022 Bim kataloğunda neler var? 25 Kasım 2022 Cuma günü Bim market müşterilerini hangi eserler karşılayacak? Bim 25 Kasım kataloğuna nazaran reyonlardaki yerlerini alacak olan aktüel eserler neler? İşte bu soruların yanıtı:

Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs kaza yaptı! Oyuncuların kazadan önceki son görüntüleri…

Amasya’da akşam saatlerinde fecî bir kaza meydana geldi. İçlerinde Melis İşiten, Sergen Deveni ve Ceyhun Fersoy’un da bulunduğu minibüs tıra …