Al Sancak 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali ve Nadia’ya ne olacak?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi al Sancak dev yapımıyla bütün dikkatleri üzerine çekiyor. al Sancak’ın evvelki kısmında Pençe Timi ile Nadia’nın tanışması ve Bir arada çatışması kısma damga vurmuştu. Pekala al Sancak’ın 12. kısmında neler olacak? İşte al Sancak dizisinin 12. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1’in dev yapımlı projesi al Sancak dizisi, heyecanı dorukta yaşatmaya devam ediyor. özel harekât askerlerinin etkileyici öyküsünün anlatıldığı al Sancak dizisinin senaryosunu Atilla Ergin yazarken direktör koltuğunda Can Emre oturuyor. Öte yandan başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın olduğu dizide kullanılan Özel askeri araçlar ve teçhizatlar ise adeta göz dolduruyor.

Al Sancak 12. kısmıyla 20 Nisan Perşembe saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Al Sancak dizisi fragman

AL SANCAK DİZİSİ 12. KISIM FRAGMANI

Al Sancak dizisi dev yapımıyla dikkat çekti

AL SANCAK 11. KISMINDA NELER OLDU?

Ali, Sacit General ile Birlikte kurduğu oyun sayesinde Boran’a muhbir diye Thomas’ı sundu. Böylelikle Ahtapot ile Pençe Timi ortasındaki muhbir sorunu Fazla Öbür bir boyuta taşındı. Boran, Thomas’ın muhbir olup olmadığından emin olmak için Elizabeth ile Birlikte bir oyun kurdu ve bu oyun Ahtapot’un içindeki istikrarları alt üst etti. Elizabeth, Thomas’ı öldürdü.

Tüm bunlar olurken, Nadia’nın önünde iki Aka bir yol ayrımı belirdi. Ya yıllardır hasret kaldığı Ebeveyn sevgisine kapılarını açacaktı ya da sırtını dönüp gidecekti. Nadia, Elizabeth’in annesi olma ihtimalini sorguladı.

Pençe Timi sayesinde Ahtapot’un elinden kurtulan Sedef, ailesiyle hasret gidermeye ve hatta dinlenmeye bile vakit ayırmadan çalışmaya başladı. Zira Lilith’in telefon konuşmasında Aka bir bombalı aksiyon yapılacağını duydu ve bununla ilgili araştırma yapmaya başladı. diğer yandan ise karmakarışık hisler içindeydi zira Sıla’nın gerçek kimliğini öğrendi ve ağabeyi Ali’nin ondan gerçekleri saklamış olmasına içerleyip öfkelendi. Bu hislerini Ali’yle paylaştı ve bu durum abi kardeşin ortasının açılmasına neden oldu.

Boran ile Elizabeth, hem Thomas hem de Pençe Timi için kurdukları oyunu işletmeye başladı. Pençe Timi ve Ahtapot bir Sefer daha akıl oyunları ve bilek gücüyle çevrili bir çatışmanın içine girdi. Bu çatışma, Ali ile Boran’ı tekrar karşı karşıya getirdi ve ikilinin amansız hesaplaşması Nadia’nın da iç olmasıyla apayrı bir boyuta taşınarak devam etti. Ali; Nadia’ya teslim olması gerektiğini, resmi olarak muhbirliğini açıklarsa devlet müdafaası altına alınacağını söyledi fakat Nadia, Ahtapot’u içerden çökertmek istediği için teklifi reddetti.

Tüm bu olanlardan sonra Pençe Timi, Nadia ile beklenmedik şartlarda bir ortaya geldi ve gözünü karartan Nadia, Ali ve Pençe Timiyle Birlikte vefatın soğuk kollarına atlamaktan çekinmeyerek şehadet yemini etti. Tim ve Nadia’nın etrafı Boran’ın adamları tarafından sarıldı. Mühimmatları yetersiz olan Pençe Timi, bu cendereden kurtulabilecek mi?

TÜRK DİZİ TARİHİNİN EN BÜYÜK YAPIMLARINDAN BİRİ ‘AL SANCAK’

Etkileyici öyküsü ile nihayet günlerde sıkça isminden Laf ettiren ‘Al Sancak’ dizisinde şu anne kadar Cenk kruvazörü, Preveze Serisi 18 Mart Denizaltısı, Skorsky helikopter, CH-47 Chinook helikopter, özel Kuvvetler Casa Uçağı, girişken deniz botları ve Zodiac botları kullanılırken birebir vakitte envanterdeki kimi Özel silahlar ve askeri teknolojik teçhizatlar da yer alıyor.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

Milli Teknoloji atılımını gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), yeni periyoda Müsait Fazla daha aktif Emniyet stratejileri üretirken “Al Sancak” dizisi envanterdeki kimi yerli ve ulusal Özel teknolojileri de izleyicileri ile buluşturuyor.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

Şimdiye kadar çekilmiş bütün projelerden daha gerçekçi ve etkileyici yapıma sahip olan dizinin ilerleyen kısımlarında hangi Özel askeri araçlar ve teçhizatların kullanılacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

“OYUNCULAR HZIRLIK SÜRECİNDE 3 AY EĞİTİM ALDILAR”

Dizinin hazırlık sürecinde emekli Sat Komandosu Bülent Kuru’dan yaklaşık 3 ay süren Özel bir eğitim aldıkları öğrenilen oyuncuların, Özel askeri teçhizatın kullanımından askeri standartlarda operasyonların nasıl yapılması gerektiğine kadar birçok hususta ağır idmanlardan geçtiği belirtildi. Eğitimlerde; operasyonlarda takım olmanın ve kadro ruhunun ehemmiyeti ön plana çıkarken oyuncular hayatları boyunca unutamayacakları bir eğitim olduğunu vurguladı.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

AL SANCAK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dünyada başlayan kaos çağı, bütün ülkelerin Emniyet siyasetlerini gözden geçirmesine neden olur. Güç havzalarının terör örgütlerinin denetimine bırakılmasıyla Hudut güvenliğinin sonun Fazla ötesinde başladığı yeni bir periyoda girilir. Kahraman Mehmetçiğimizin Kıssası Dünyada başlayan kaos çağı, bütün ülkelerin Emniyet siyasetlerini gözden geçirmesine neden olur. Güç havzalarının terör örgütlerinin denetimine bırakılmasıyla Hudut güvenliğinin hududun Fazla ötesinde başladığı yeni bir periyoda girilir.

Al Sancak dizisinin konusu ne

AL SANCAK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolü paylaştığı üretimde, İdris Nebi Taşkan, Aybars Seviye, Emre Dinler, Cem Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Ahmet Olgun Sünear, Melih Özdoğan, Tezhan Tezcan, Ömer Faruk Ortan, Murat İnce, Fatih Gühan, Çağlar Sayın ve Ayşen Sezerel rol alıyor.

Al Sancak dizinin oyuncu kadrosu

Al Sancak dizisi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir