saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Metin Şen

Metin Şen

Genel

Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen’den ‘sendromlu’ paylaşım!

admin
0 18

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, nihayet paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.

Genel

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen evliliklerini kurtarabilecek mi?

admin
0 19

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları tez edilmişti. Konutlarını ayıran ve birbirlerini takipten çiftin evliliklerini kurtarmak için çabaladığı ortaya çıktı.

Genel

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen boşanma arifesinde olduğu Metin Şen’e imada bulundu

admin
0 21

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları tez edildi. İki çocukları olan çiftin meskenlerini ayırdıkları öğrenilirken Aslı Şen’in moral depolamak için Yurt dışına gittiği ortaya çıktı.

Genel

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor mu?

admin
0 24

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları argüman edildi. İki çocukları olan çiftin ayrılık kararı almasına Sebep olan Hadise toplumsal medyaya damga vurdu.