Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor mu?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 20, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları tez edildi. İki çocukları olan çiftin ayrılık kararı almasına Sebep olan Hadise toplumsal medyaya damga vurdu.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz haftalarda umreye gitmişti. arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir müddet toplumsal medyanın en Fazla konuşulan ismi oldu. Tenkit oklarının maksadı haline gelen Şen, toplumsal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. “Reklam yaptı diyenlere… Birinci ziyaretimde yaşadığım mucize akabinde kurdum markamı” diyerek kendisini savunan Şen, bu Kez evliliğindeki meselelerle gündeme geldi.

Aslı sevinçli

22 yıldır Metin sevinçli ile evli olan Aslı Şen’in boşanma kararı aldığı argüman edildi. Bir müddettir meskenlerini ayırdıkları öne sürülen Ünlü çift toplumsal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu savları güçlendirdi. Bu ayrılığa Sebep olan şeyin ise Aslı Şen’in uzun yıllardır Küs olduğu eltisi Begüm sevinçli ile Metin Şen’in ABD’de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sonlanan Aslı Şen’in sallantıda olan evliliğini bu olayla büsbütün bitirmek istediği tez edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

Hakaret ya da bağırma halinde hengame etmek yerine birbirleriyle bağlantısı kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi farklı vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen’in oğulları Batu ve Berke’yle bu müddet zarfında Fransa’nın beğenilen kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım’ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Uğur Işılak’ın ‘Son Nefesimsin’ türküsü toplumsal medyaya damga vurdu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir