Tag

Ilıcalı

Acun Ilıcalı’dan milyonluk paylaşım! Yasemin Ilıcalı’nın üzerindekiler dudak uçuklattı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde kızlarıyla Bir arada klasikleşmiş bayram pozunu toplumsal medya hesabından yayınladı. Ilıcalı’nın paylaştığı karede kızı Yasemin’in servet kıymetindeki şekli dikkat çekti.

Acun Ilıcalı turnayı gözünden vurdu! Ilıcalı 5. kez baba oluyor! Bebeğin cinsiyeti belli oldu

Uzun vakittir Çağla Altunkaya ile birlikte olan Ünlü üretimci ve sunucu Acun Ilıcalı’nın 5.kez baba olacağı argüman edildi. 4 Tane kızı olan Ilıcalı’nın erkek bebeği olacağı öğrenildi.

Acun Ilıcalı survivor yarışmacılarına deprem olduğunu açıkladı! 6 yarışmacı birden adaya…

6 şubat tarihinde Kahramanmaraş ve Etraf vilayetlerinde meydana gelen sarsıntılarda binlerce şahıs hayatını kaybetti. Bu süreçte Türkiye’den Irak olan survivor yarışmacılar yaşanan felaketi Ünlü sunucu Acun Ilıcalı’dan öğrendi. Ilıcalı’nın kuruldaki açıklamasından sonra yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Argümana nazaran 6 yarışmacı birden çekildi.

Acun Ilıcalı’dan kızına duygusal mesaj! “Duygularımı kelimelere…”

Ünlü üretimci Acun Ilıcalı ve kızı Banu Ilıcalı’nın doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla kutladı. Ilıcalı, birinci göz ağrım dediği kızı Banu’nun doğum günü Özel olarak hazırlattığı pasta ile sürpriz yaptı. İşte o paylaşım;

Acun Ilıcalı gündemden düşmüyor! Şimdi de kızı Melisa’nın tişört fiyatı gündem oldu

Bugüne kadar birçok alanda Amel yapan ve isminden sıkça Laf ettiren Acun Ilıcalı, kızları ve Ömür biçimiyle gündemden düşmüyor. Artık de kızı Melisa’nın tişörtünün fiyatı gündem oldu.

Survivor 2023 başladı! Acun Ilıcalı resmen parayla oynadı

Acun Ilıcalı’nın Biricik tek kadroyu açıkladığı Survivor 2023 evvelki akşam izleyiciyle buluştu. Heyecanla beklenen programın birinci kısmı toplumsal medyada gündem olurken Acun Ilıcalı’nın milyonlarla oynadığı sahneler Hadise oldu. Ilıcalı, aracın birinden inip başkasına bindi.

Şeyma Subaşı paylaşımıyla kafaları karıştırdı! Kızı Melisayla fotoğrafı Acun Ilıcalı’ya mı?

Mısırlı Amel insanı Mohammed Alsaloussi ile yakında nikah masasına oturacak olan Şeyma Subaşı paylaşımıyla başları karıştırdı. Kızı Melisa ile olan fotoğrafını paylaştı, üzerine düştüğü not herkesin başını karıştırdı. Subaşı’nın iletisi Acun Ilıcalıya mı? İşte Subaşı’nın başları karıştıran o paylaşımı…