Şeyma Subaşı paylaşımıyla kafaları karıştırdı! Kızı Melisayla fotoğrafı Acun Ilıcalı’ya mı?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Mısırlı Amel insanı Mohammed Alsaloussi ile yakında nikah masasına oturacak olan Şeyma Subaşı paylaşımıyla başları karıştırdı. Kızı Melisa ile olan fotoğrafını paylaştı, üzerine düştüğü not herkesin başını karıştırdı. Subaşı’nın bildirisi Acun Ilıcalıya mı? İşte Subaşı’nın başları karıştıran o paylaşımı…

2017 yılında Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile nikah masasına oturan Şeyma Subaşı o devirde toplumsal medyanın en Fazla aranan ismi haline gelmişti. Bir yıllık süren evliliklerinin akabinde ayrılma kararı Meydan Ilıcalı ve Subaşı çiftinin 2013 yılında dünyaya gelen Melisa isminde kızları bulunuyor. Hareketli hayatıyla sık sık gündeme gelen Subaşı, Ilıcalı ile ayrılığının akabinde hayatını Mısırlı Amel insanı Mohammed Alsaloussi ile birleştirme kararı aldı. Bu süreçte ise Ilıcalı’nın kızının velayetini aldığı biliniyordu Ancak Subaşı yaptığı paylaşımla başları karıştırdı.

Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı

PAYLAŞIMIYLA BAŞLARI KARIŞTIRDI!

Şu sıralar bir dargın bir barışık alaka sürdürdüğü Mısırlı Amel insanı ile evlilik yoluna girdiği bilinen Şeyma Subaşı cephesinden başları karıştıran bir atılım geldi. Kendisine benzerliği ile dikkat çeken kızı Melisa ile fotoğrafını paylaşan Subaşı paylaşımın üzerine düştüğü “Benden ayrılmak istemiyor. ‘Anne beni karnına Geri koyup yanında götürsene. İyisiyle ve inşallah, annesi nerede yaşıyorsa, kızı da orada onunla yaşayacak” notu Subaşı’nın bildirisinin Acun Ilıcalı’ya mı olduğunu akıllara getirdi.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kenan İmirzalıoğlu Milyoner müsabakasında sakız çiğneyen yarışmacıya o denli bir yanıt verdi ki! “Patlatmaya kalkarsan…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir