Şükran Ovalı’dan alkışlanacak hareket!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 05, 2022 Yorum Yok


‘Yargı’nın başarılı oyuncusu Şükran Ovalı’dan alkışlanacak bir devinim geldi.

Futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında İtalya’nın başşehri Roma’da nikâh masasına oturan ve bu evliliğinden  Mihran Ela isminde bir kızı olan oyuncu Şükran Ovalı, geçtiğimiz aylarda Re Touch Mag’in kapağı olmuştu. Dergiye verdiği röportajda kızı ve evliliği hakkında İçten açıklamalarda bulunan Kanal D dizisi ‘Yargı’nın Savcı Derya’sı, “Caner Beyefendi ile tanışmadan Evvel evlilik ve Ebeveyn olma fikrine nasıl bakıyordunuz?” sorusuna şu karşılığı vermişti:

Açıkçası düşünmüyordum. çok da isteğimi hatta cüretim yoktu evliliğe lakin her Vakit Fazla anaç biriydim. Çocukları daima Fazla sevmişimdir, bunu beni yakından tanıyanlar Fazla yeterli bilir.

Hayatın size ne getireceğini bilemiyorsunuz natürel, Fazla şükür ki Caner’le yollarımız kesişti. Artık ailem, her şeyim ve tekrar ‘iyi ki’ diyorum. İstikrar sabır ve yürek… Daima teşekkür ediyorum vazgeçmediği için. Ön yargı işte. Her türlüsü ziyan, neyse ki Sonuç hoş.

 ‘Yargı’daki başarılı performansıyla isminden Laf ettiren 37 yaşındaki Şükran Ovalı, alkışlanacak bir harekette bulundu. Yaptığı güzelliklerin duyulmaması için kırkı kırk yaran oyuncunun, ulusal futbolcu Caner Erkin’le 4.5 Yıl Evvel kucağına aldığı kızı Mihran Ela’nın hiçbir elbisesini ve ayakkabısını atmayarak; yardıma muhtaç olanlara gönderdiği ortaya çıktı.

Çocuğunun elbiselerini yardımcılarıyla Bir arada ihtimamlı bir halde paketleyen hoş oyuncunun, bu eşyaları hem kendi belirlediği insanlara, hem de yardım kuruluşlarına bağışladığı öğrenildi. Yaptığı bu hayır işinin de duyulmasını istemeyen Şükran Ovalı’nın, futbolcu eşi Caner Erkin’le yaptığı diğer bağışların da hatırı sayılır cinsten olduğu söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir