Cansel Elçin’in hamaratlığı göz doldurdu! Mutfağa girip Kayseri mantısı yaptı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 05, 2022 Yorum Yok


Ünlü oyuncu Cansel Elçin’in toplumsal medya hesabından yaptığı tezli paylaşım gündem oldu. Mutfaktaki hünerlerini sergileyen Ünlü oyuncunun Kayseri mantısı yaptığı anlar Kayserililerden tam not aldı.

“Hatırla Sevgili”, “Gönülçelen” ve “Sol Yanım” üzere dizilerdeki başarılı oyunculuk performansıyla isminden Laf ettiren oyuncu Cansel Elçin, 2020 yılında kendisi üzere oyuncu olan Zeynep Tuğçe Bayat ile dünyaevine girmişti. Sık sık eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan Ünlü oyuncunun nihayet paylaşımı hayranlarını şaşkına uğrattı. 

Cansel Elçin

“AL SANA BÂTIN YETENEK!”

Fransa’da büyüyen Elçin, mutfağa girerek Kayseri mantısındaki argümanını gözler önüne serdi. O anları “Al sana gizli yetenek! Kayseri mantısında iddialıyım” notu ile paylaşan Ünlü oyuncunun mutfaktaki becerikliliği hayranlarından tam not aldı.

Cansel Elçin mantı yaptı

Eşinin yeteneğinden etkilenen Zeynep Tuğçe Bayat’ta bu paylaşıma kayıtsız kalmayarak “Fransız diye evlendim, neler yapıyor” şeklinde yorum yaptı. Bir kaşığa kırk mantı sığdırmayı başaran Elçin’in paylaşımları toplumsal medyayı salladı. 

Cansel Elçinin elinden Kayseri mantısı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aslı Tandoğan’dan kızına Aka jest! Hem çaldı hem söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir