Selena Gomez’den üzen haber! “Belki de hiç Ebeveyn olamayacağım…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 05, 2022 Yorum Yok


Daha Evvel Ebeveyn olmak istediğini belirten ve konuşmalarında sık sık bunu lisana getiren dünyaca Ünlü müzikçi Selena Gomez, dijital bir platformda yayınlanacak belgeseli için konuştu. Duygusal anlar yaşayan Gomez, gözyaşlarına Yargıç olamadı. Hastalığı yüzünden kullandığı ilaçların doğurganlığı etkilediğini tahminen de hiç bir Vakit Ebeveyn olamayacağını Anlatım etti…

Amerikalı müzikçi ve aktör olan dünyaca tanınan Selena Gomez, geçtiğimiz günlerde çarpıcı itiraflarla dolu açıklamalarda bulundu. meşhur müzikçi bir dijital platform için kendi ömrünün mevzu alınmasıyla oluşturulan belgesel için konuştu. İçten açıklamalarda bulunan Gomez, sevenlerini üzdü. 

selena gomez

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI!

Ruhsal kasvet yaşadığını Anlatım eden Gomez, bunların tahminen de geçmişte yaptığı yanlışların sonucu olduğunu lisana getirirken, bipolar bozukluktan kurtulmak için kullandığı ilaçlar nedeniyle tahminen de hiç bir Vakit Ebeveyn olamayacağını Anlatım etti. Gözyaşlarına Yargıç olamadı. O anlar, hayranlarının yüreğini dağladı.

selena gomez

“ANNE OLAMAYACAK”

30 yaşındaki başarılı oyuncu ve müzikçi Gomez, daha Evvel Ebeveyn olmak istediğini lisana getirmişti. Belgeselde konuşan Gomez, Hamile kalmaya çalışan bir yakın arkadaşını ziyaret ettiğini, Hamile kalamadığını öğrendiğinde ise gözyaşlarına Yargıç olamadığını açıkladı Gomez “Belki de ben asla bir çocuk dünyaya getiremeyeceğim” açıklamasında bulundu.

selena gomez

“YİNE DE UMUDUM VAR”

Tüm kullandığı ilaçlara Karşın umudunun Mevcut olduğunu lisana getiren Gomez, Amade olan bütün yolları deneyeceğini belirtti. Bununla Bir arada daima ümit taşıyacağını açıklayan Gomez, ayrıyeten Lupus hastalığı ile de çaba ediyor. 2020 yılında durumu berbatlaşan Gomez, tekrar hastaneye kaldırılıp Denetim altına alınmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aslı Tandoğan’dan kızına Aka jest! Hem çaldı hem söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir