Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley hayatını kaybetti! Son görüntüsündeki o detay…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 16, 2023 Yorum Yok

“Jailhouse Rock”, “Love Me”, “All Shook Up” ve “It’s Now or Never” üzere unutulmaz yapıtlarla müzik dünyasında fırtınalar estiren Elvis Presley’in Biricik çocuğu olan Lisa Marie Presley, 54 yaşında hayatını kaybetti. Lisa Marie Presley’in ölmeden Evvel çekilmiş manzaralarındaki ayrıntılar toplumsal medyada gündem oldu.

Dünya müzik tarihinin ikonik isimlerinden Elvis Presley, 1977 yılında hayatını kaybetse de istikbal jenerasyonların en sevdiği isimler ortasında yer alıyor. Rock n Roll‘un Hükümdarı olarak hafızalarda yer edinen ehil sanatkarın eski eşi Priscilla Presley‘den dünyaya gelen Biricik çocuğu Lisa Marie Presley geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. 

Lisa Marie Presley

Evinde kalp krizi geçirdiği öğrenilen Lisa Marie Presley, yapılan tüm müdahalelere Karşın yaşama tutunamadı. Şimdi 54 yaşında olan Presley’in mevt haberini doğrulayan annesi Priscilla Presley “Güzel kızım Lisa Marie’nin ortamızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi hüzünle paylaşmak zorundayım. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

Priscilla Presley ve kızı

Son olarak salı gecesi Beverley Hills’deki Altın Küre Ödülleri’nde görüntülenen Presley, babasının hayatının anlatıldığı “Elvis” sinemasının başrolü Austin Butler‘ın Ödül almasını izlemişti. mükafat gecesinde Presley ile röportaj yapan Billy Bush, o gece yaşanan dikkat cazip olayları anlattı. O gece bir tuhaflık sezdiğini vurgulayan Bush, Lisa Marie Presley ile ilgili “Dengede durmakta zorlanıyordu. Konuşması Fazla yavaştı. Röportaj bittiğinde yanımdaki yapımcıma döndüm ve ‘Bu işte bir zıtlık var’ dedim.” şeklinde konuştu. 

Öte yandan Elvis Presley’in en yakın dostlarından Jerry Schilling ile Ödül merasiminde Yan yana duran Lisa, konuşmakta zorlanınca Schilling’e dönerek “Koluna girip sana yaslanacağım” demişti. 

Lisa Marie Presley ve Jerry Schilling

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir