Tag

İlber Ortaylı

Tarihçi İlber Ortaylı’dan torun paylaşımı!

Ayşe Özdolay’dan bir kız çocuğuna sahip olan tarihçi İlber Ortaylı, torunlarıyla verdiği pozla dikkatleri üzerine çekti. Torun sevgisinin bir Öbür olduğunu belirten İlber Ortaylı, çekildiği kareyi toplumsal medya hesabından paylaştı.

İlber Ortaylı’ya Google’da en çok sorulan soru gündem oldu! “Bunu soran birde aptal…”

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda Google’da en Fazla sorulan sorular Ortaylı’ya soruldu. meşhur tarihçi “Ben neden eziğim?” sorusuna “Bunu soran bir de aptal…” karşılığıyla herkesi kahkaha tufanına boğdu.

İlber Ortaylı’ya Google’da en çok sorulan soruyu sordular! “Bunu soran birde aptal…”

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda Google’da en Fazla sorulan sorular Ortaylı’ya soruldu. meşhur tarihçi “Ben neden eziğim?” sorusuna “Bunu soran birde aptal…” karşılığıyla herkesi kahkaha tufanına boğdu.

İlber Ortaylı’nın en mutlu günü! Sosyal medyadan duyurdu! İkinci kez…

Tarih bilgisiyle isminden sık sık Laf ettiren İlber Ortaylı, toplumsal medya hesabından müjdeli haberi duyurdu. İkinci Defa dede olan Ortaylı, o anları duygusal bir notla paylaştı. İşte İlber Ortaylı’nın en Mesut gününden o karesi;

İlber Ortaylı’ya canlı yayında itiraf geldi! Verdiği cevapla kahkahalar havada uçuştu

Tarihçi, akademisyen ve muharrir olan Prof. Dr. İlber Ortaylı, katıldığı bir programda gelen ‘aşk itirafı’ üzerine verdiği karşılıkla …