saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Gece

Gece

Genel

Kadir Gecesi’nin maneviyatı Kanal 7 ekranlarında!

admin
0 16

On bir ayın incisi, bin aydan güzel olan Kadir Gecesi, Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Müslümanların kutsal kitabı Kur’an-ı Kerim’in indirildiği gecenin maneviyatı Emekli Diyanet İşleri reis Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, Ünlü hafızlardan Kur’an-ı Kerim tilaveti, dualar ve ilahi kümesinin ilahileriyle Fatih Camii’nden izleyicilere aktarılacak.

Genel

21 Mart ilkbahar ekinoksu nedir? 21 mart Ekinoksu’nda neler oluyor? Ekinoks özellikleri

admin
0 26

Gündüz ve gecenin eşit olması olarak isimlendirilen 21 mart İlkbahar ekinoksunun yaşandığı tarihtir. Dünya’nın mevsim döngüsünün dört anne dönüm noktasından biri olan İlkbahar Ekinoksu bugün gerçekleşecek. Pekala 21 Mart Ekinoksu nedir, özellikleri neler? Ekinoks nasıl oluşur? İşte bahar ekinoksu ile ilgili bütün merak edilenler.

Genel

Depremzedelere moral gecesinde başına gelmeyen kalmadı! Mustafa Keser havuza düştü

admin
0 28

Aydın’da depremzedelere moral gecesinde sahneye hakikat yürürken ayağı yere takılan türkücü Mustafa Keser, istikrarını kaybedip havuza düştü. Keser, üzerine değiştirdikten sonra sahneye çıktı.

Beslenme

Kuru fasulye ıslatmadan nasıl yapılır? Islatmadan etli kuru fasulye nasıl kolay pişer?

admin
0 43

Bir gece evvelden ıslatılan kuru fasulyenin, ıslatılmadan da pişirilebileceğini söylesek inanır mısınız? İşte ıslatılmasa bile lezzetinde asla ödün vermeyen kuru fasulyenin tanımını sizler için derledik. Pekala Kuru fasulye ıslatmadan nasıl yapılır? Islatmadan etli kuru fasulye nasıl kolay pişer?

Genel

Gece uyurken deprem olursa nasıl korunmalıyız? Deprem öncesi ve sonrası alınabilecek önlemler?

admin
0 40

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizde meydana gelen ve asrın felaketi olarak isimlendirilen zelzeleler sonrası birçok şahıs hayatını kaybetti. Peş peşe yaşanan bu felaketler sonrasında birçok şahıs gece zelzele olursa nasıl hayatta kalmalı sorusuna Cevap arıyor. Pekala, gece uyurken zelzele olursa ne yapılmalı? İşte zelzele öncesi ve sonrası alınabilecek tedbirler:

Genel

Gece uyurken deprem olursa ne yapılmalı? Deprem öncesi ve sonrası alınabilecek önlemler?

admin
0 37

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizde meydana gelen ve asrın felaketi olarak isimlendirilen sarsıntılar sonrası birçok şahıs hayatını kaybetti. Peş peşe yaşanan bu felaketler sonrasında birçok şahıs gece zelzele olursa nasıl hayatta kalmalı sorusuna Karşılık arıyor. Pekala, gece uyurken zelzele olursa ne yapılmalı? İşte zelzele öncesi ve sonrası alınabilecek tedbirler: