Tag

Gece

Kadir Gecesi’nin maneviyatı Kanal 7 ekranlarında!

On bir ayın incisi, bin aydan güzel olan Kadir Gecesi, Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Müslümanların kutsal kitabı Kur’an-ı Kerim’in indirildiği gecenin maneviyatı Emekli Diyanet İşleri reis Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, Ünlü hafızlardan Kur’an-ı Kerim tilaveti, dualar ve ilahi kümesinin ilahileriyle Fatih Camii’nden izleyicilere aktarılacak.

21 Mart ilkbahar ekinoksu nedir? 21 mart Ekinoksu’nda neler oluyor? Ekinoks özellikleri

Gündüz ve gecenin eşit olması olarak isimlendirilen 21 mart İlkbahar ekinoksunun yaşandığı tarihtir. Dünya’nın mevsim döngüsünün dört anne dönüm noktasından biri olan İlkbahar Ekinoksu bugün gerçekleşecek. Pekala 21 Mart Ekinoksu nedir, özellikleri neler? Ekinoks nasıl oluşur? İşte bahar ekinoksu ile ilgili bütün merak edilenler.

Depremzedelere moral gecesinde başına gelmeyen kalmadı! Mustafa Keser havuza düştü

Aydın’da depremzedelere moral gecesinde sahneye hakikat yürürken ayağı yere takılan türkücü Mustafa Keser, istikrarını kaybedip havuza düştü. Keser, üzerine değiştirdikten sonra sahneye çıktı.

Kuru fasulye ıslatmadan nasıl yapılır? Islatmadan etli kuru fasulye nasıl kolay pişer?

Beslenme Şub 25, 2023 Yorum Yok

Bir gece evvelden ıslatılan kuru fasulyenin, ıslatılmadan da pişirilebileceğini söylesek inanır mısınız? İşte ıslatılmasa bile lezzetinde asla ödün vermeyen kuru fasulyenin tanımını sizler için derledik. Pekala Kuru fasulye ıslatmadan nasıl yapılır? Islatmadan etli kuru fasulye nasıl kolay pişer?

Gece uyurken deprem olursa nasıl korunmalıyız? Deprem öncesi ve sonrası alınabilecek önlemler?

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizde meydana gelen ve asrın felaketi olarak isimlendirilen zelzeleler sonrası birçok şahıs hayatını kaybetti. Peş peşe yaşanan bu felaketler sonrasında birçok şahıs gece zelzele olursa nasıl hayatta kalmalı sorusuna Cevap arıyor. Pekala, gece uyurken zelzele olursa ne yapılmalı? İşte zelzele öncesi ve sonrası alınabilecek tedbirler:

Gece uyurken deprem olursa ne yapılmalı? Deprem öncesi ve sonrası alınabilecek önlemler?

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizde meydana gelen ve asrın felaketi olarak isimlendirilen sarsıntılar sonrası birçok şahıs hayatını kaybetti. Peş peşe yaşanan bu felaketler sonrasında birçok şahıs gece zelzele olursa nasıl hayatta kalmalı sorusuna Karşılık arıyor. Pekala, gece uyurken zelzele olursa ne yapılmalı? İşte zelzele öncesi ve sonrası alınabilecek tedbirler:

Gece uyurken deprem olursa ne yapılır? Uyurken deprem olursa nasıl korunulur?

Birçok kişiyi endişelendiren “Gece uyurken zelzele olursa ne yapmalıyım?” sorusu Kahramanmaraş’taki 7.7 büyüklüğündeki zelzele sonrası tekrar gündeme geldi. Uyku esnasında zelzeleye yakalanan vatandaşların dikkat etmesi gereken bütün kuralları adım adım sizler için açıkladık…

Gece uyurken deprem olursa ne yapılır? Uyurken deprem olursa nasıl korunulabilir?

Birçok kişiyi endişelendiren “Gece uyurken zelzele olursa ne yapmalıyım?” sorusu Kahramanmaraş’taki 7.7 büyüklüğündeki zelzele sonrası tekrar gündeme geldi. Uyku esnasında zelzeleye yakalanan vatandaşların dikkat etmesi gereken bütün kuralları adım adım sizler için açıkladık…