Tag

Etti

Özge Borak babaannesi Neriman Borak’a son görevi! Gözyaşlarına hakim olamadı!

Özge Borak, babaannesinin bir müddettir sıhhat sıkıntılarıyla gayret ettiğinin açıklamıştı. meşhur oyuncu babaannesi Neriman Borak’ın geçtiğimiz günlerde hayatını kaybettiğini duyurmuştu. Babaannesi için nihayet vazifesini yerine getiren oyuncu, cenaze merasiminde gözyaşlarına boğuldu.

Burak King ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında şoke eden iddia! “Seti iptal edip parayı ödemediler”

Survivor müsabakası ile tanınan ve sonrasından müzik dünyasına adım atan müzikçi Aleyna Kalaycıoğlu ile Burak King lakabıyla tanınan Burak Canatan isimli müzikçi hakkında herkesi şoke eden bir tez ortaya atıldı. Sinema direktörü olduğu bilinen Sefa Jusufovski’nin toplumsal medya hesabından ikili hakkında yaptığı açıklamalar herkesi şoke etti.

Sunucu Ece Erken evine gelen doğalgaz faturasını paylaştı! Faturayı görenler şoke oldu

Sunucu Ece Erken, konutuna gelen doğalgaz faturasını toplumsal medyadan paylaştı. Yüksek ölçüde gelen fatura fiyatı görenleri şoke etti.

Doğuş’un evliliğini çalkantıya sokan o haber şoke etti! DNA testi için Türkiye’ye geliyor

Hayatını bir müddettir Azerbaycan’da devam ettiren müzikçi Doğuş hakkında Enteresan ayrıntılar ortaya çıkmıştı. 22 yaşındaki bir gencin Doğuş’un babası olduğunu ileri sürmüş olayın uzamasını istemeyen Doğuş ise Çabucak DNA örneği vermişti. Artık çıkan haberlere nazaran Doğuş ikinci bir DNA testi için Türkiye’ye geliyor.

Tuğba Ekinci hakaretlere savaş açtı! Affetmek için 12 bin lira istiyor

Ünlü müzikçi Tuğba Ekinci, toplumsal medya hesabından kendisine hakaret eden bireyleri avukatı aracılığıyla şikayet etti. Hakaret kabahatinin uzlaşma kapsamında kaldığını öğrenen Ekinci, 12 bin lira karşılığında şikayetini Geri çekti.