Doğuş’un evliliğini çalkantıya sokan o haber şoke etti! DNA testi için Türkiye’ye geliyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 31, 2023 Yorum Yok

Yaşamını bir müddettir Azerbaycan’da devam ettiren müzikçi Doğuş hakkında Değişik ayrıntılar ortaya çıkmıştı. 22 yaşındaki bir gencin Doğuş’un babası olduğunu ileri sürmüş olayın uzamasını istemeyen Doğuş ise Çabucak DNA örneği vermişti. Artık çıkan haberlere nazaran Doğuş ikinci bir DNA testi için Türkiye’ye geliyor.

Çeşitli zorluklarla gayret eden ve kendine has müzikleriyle hafızalara kazınan Doğuş, ömrünü bir müddettir Azerbaycan’da devam ettirmektedir. Evli ve ikiz çocuk babası olan Doğuş’un öz babası olduğu savıyla ortaya çıkan Seyid isimli genç Doğuş’u mahkemeye vermişti. Azerbaycan’da DNA örneği veren müzikçinin, Seyid’in babası olmadığı ortaya çıkmıştı.

Doğuş

“EŞİ DNA SONUÇLARIYLA OYNADI”

DNA sonuçlarının negatif çıkmasından sonra yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Ses sanatkarı ve muharrir Haysiyet Akay, Seyid’in, Azerbaycan’daki yapılan DNA testine itiraz edip, testin Türkiye’deki hastanelerde yenilenmesini talep ettiğini yazdı. Seyid ise Doğuş’un eşi Hoşgedem Hidayetkızı’nın DNA sonuçlarıyla oynadığını argüman etti.

Doğuşun oğlu oldugunu argüman eden Seyid

“BEN BABAMIN DOĞUŞ OLDUĞUNU BİLİYORUM”

Doğuşa benzerliğiyle dikkatleri üzerine toplayan 22 yaşındaki genç Seyid ise şu açıklamayı yaptı: “Hoşgedem Hidayetkızı, DNA sonuçlarıyla oynadı. Oradaki DNA sonucunu kabul etmiyorum. Türkiye’deki hastanelerde yapılmasını talep ediyorum. Ben babamın Doğuş olduğunu biliyorum.”

DOğuş

TÜRKİYE’YE GELMEYİ KABUL ETTİ

Yaşanan olaylar sonrasında sorunlu günler geçirdiği ileri sürülen müzikçi Doğuş, Türkiye’ye gelerek, ikinci Sefer babalık testi yaptırmayı kabul ettiği öğrenildi.

Doğuş ve ailesi

NE OLMUŞTU?

EVLİLİKLERİ SALLANTIYA GİRDİ

Yaşadığı Hadise sonucunda zan altında kalan Doğuş’un evliliği de sallantıya girmişti. Azeri sunucu Hoşkedem Hidayetkızı’nın, NA sonucuna nazaran sekiz yıllık evliliğine devam edip etmeme kararını vereceği ileri sürülmüştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı’dan kızına duygusal mesaj!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir