Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi’den ağlatan paylaşım: Sarılmaya kıyamazken ellerimde öldün!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 31, 2023 Yorum Yok

“En Hamarat Benim” yarışının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir halde vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.

TLC’de yayınlanan “Temizlik Avcıları” programı ile tanınan ve birçok reklam, program üzere alanlarında gördüğümüz Kadir Ezildi, yıllardır yapılmasını beklediği apartmanına sonunda taşınmıştı. Instagram hesabında anneannesi, annesi ve kendisinin konutu hakkında paylaşımlarda bulunan Kadir Ezildi gece yarısı Sıkıntı bir haberle sarsıldı. 

Evine Konuk bekleyen ve hazırlıklar yapan Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan rahatsızlanarak hayatını kaybetti.

Kadir Ezildi ve ananesi Gülhanım Kaplan

Aynı apartmanda konut alan, daha dün kendi dairesinden inerken şurası da anneannemin dediği Gülhanım Kaplan’nın Tasa haberini toplumsal medyada çektiği görüntülerle tanınan Bizim Kız isimli yani gerçek adıyla Nurşen Karayanız Facebook hesabından duyurdu. 

İŞTE O PAYLAŞIM;

“BEN SANA SARILMAYA KIYAMAZKEN SEN ELLERİMDE ÖLDÜN”

Anneannesiyle anılarının yer aldığı bir görüntüyü Instagram hesabından paylaşan Ezildi, yazdığı notla takipçilerine his seli yaşattı. “Hayatımın manasını yitirdim , bacım , arkadaşım , annem , sırdaşım ,gitti .gözümün ışı söndü” diye kelamlarına başlayan Ezildi, şu sözleri kullandı:

“Oyy kadir dünya durdukça durasan dedin bana ancak sen durmadın . Asansörlü konut istedin gezecem dedin ölünü bile merdiven indirdiler anamm . Yeni gelin üzere düzgüdüm konutuna doymadın . Ben artık kimin kapısını çalıyim kime kızkardeş diyim ananem gözümün ışıgı . İçine mi doğduda bana , benden razı mısın anne gurban ben size düzgün baktım mı diye sordun kızkardeş ben senden razıyım Rabbimde razı olsun hayat devam edicek ancak benim iki kolumda kırık , sen benim daima içimdesin , yeni konutumu görmeden eşyalara mı bakmadan hayır duanı etmeden gitmedin . Ben sana sarılmaya kıyamazken sen ellerimde öldün . İçim taşıyo ananem fakat amelinden o denli eminim ki sen orası için daima çalıştın . Ben Dünya’da rahat ettirdim seni Rabbimde Ahirette ettirsin . bütün iletileriniz için teşekkürler fakat şuan kimseye yazıcak halde degilim dualarınızı bekliyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir