saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Depremzede

Depremzede

Genel

Emine Erdoğan: Malatya’da depremden etkilenen kardeşlerimizle bir araya geldik

admin
0 12

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sarsıntıdan etkilenen bölgelerden Malatya’da depremzedelerle iftar yaptı. O anlara dair paylaşım yapan Emine Erdoğan, “Dayanışma ve kardeşlik bağının somut örnekleri arttıkça afetin izlerinin daha süratli silineceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Beslenme

Osmaniye’nin meşhur bayram lezzeti kömbe depremzedeler için pişiyor!

admin
0 44

Osmaniye’de depremzede mesken hanımları, Ramazan Bayramı’nda ikram edilmek üzere hazırladıkları klâsik lezzet kömbeyi kendileri üzere afetten etkilenen vatandaşlar için yapıyor.

Genel

Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan depremzede ziyaretinde bulundu

admin
0 18

6 Şubat Kahramanmaraş zelzeleleri nedeniyle evsiz kalan pek Fazla depremzede, devletin yürüttüğü ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasından yararlandı. İHA ve S/İHA mimarı Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan, ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasından yararlanarak Baykar Lojmanları’nda kalan bir depremzede aileyi ziyaret etti. Bayraktar, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Genel

Bob Geldof ve Green Mountain Mahler Orkestrası Türkiye ve Suriye için çaldı!

admin
0 35

Green Mountain Mahler Şenliği Orkestrası, Johannes Brahms’ın Ünlü ‘A German Requiem’ isimli yapıtını, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için seslendirdi. Konser geliri depremzedelere bağışlanırken Bob Geldof gitarını yardım kampanyası kapmasına iç ettiğini açıkladı.

Genel

Seksenler seti depremzedeleri ağırladı! “Çınar ağacında yaralarımızı sarıyoruz”

admin
0 41

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin Darıca’daki platosu, depremzede aileleri Konuk etti. Başarılı oyuncuların çocuklara Yemek ikram ettiği Faaliyet afetzedelerin yüzünü güldürdü. Üretimci Birol İnanç, “Çınar Ağacı’nda yaralarımızı sarıyoruz” dedi.

Genel

İbrahim Tatlıses depremzedeler için harekete geçti! 5 tane evini..

admin
0 36

Usta sanatçı geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın yaptığı davete kulak verdi ve Bodrum’daki 5 meskenini depremzedeler için açtı.