Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan depremzedeleri ziyaret etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 14, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Başakşehir’de bulunan Çam ve Sakura kent Hastanesi’ne getirilen depremzedeleri ziyaret etti. Emine Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından paylaşıma sundu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen iki şiddetli sarsıntının akabinde yıkıntı altından çıkarılan depremzedeler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Belde hastanelerinde tedavi altına alındı. Başakşehir Çam Sakura kent Hastanesi’ne getirilen depremzedelerin birinci ziyaretçisi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan oldu.

“GÖZYAŞLARIMIZI BİRLİK VE BERABERLİK DİNDİRECEK”

Depremzede ziyaretine dair Twitter hesabından paylaşım yapan Emine Erdoğan, “Çam ve Sakura kent Hastanesi’nde tedavi gören depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Rabbim, bütün afetzedelerimize şifa versin. Kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısını yüreğimizde taşırken, gözyaşlarımızı birlik ve beraberlikle dindireceğiz.” ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YENİDOĞAN BİR BEBEĞİN KULAĞINA EZAN VE İSMİNİ OKUDU!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyareti sırasında, bir afetzedenin yenidoğan kız çocuğunun kulağına ezan okuyarak “Ayşe Betül” ismini verdi. O anlar toplumsal milyonlar tarafından takdir topladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir