Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 26, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldıkları, merakla beklenen “Aile” dizisinin birinci afişi gelmişti. Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’un uzun Vakit sonra tekrar izleyici karşısına çekecekleri dizinin yayın tarihi de aşikâr oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya uzun Vakit sonra ekranlara dönüyor. İkiliyi bir ortaya getiren ve dönemin argümanlı üretimleri ortasında gösterilen sıra “Aile” Aka bir merakla bekleniyor. Show TV‘de yayınlanacak olan dizinin senaryosu Hakan Bonomo‘nun elinden çıkarken dizinin direktörlüğünü de Ahmet Katıksız üstlendi. Seyircisiyle buluşmasına sayılı günler kalan diziden heyecanla beklenen birinci afiş ve tanıtım gelmişti. Dizinin Aka merakla beklenen yayın tarihi de açıklandı.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ

YAYIN TARİHİ AŞİKÂR OLDU

Show TV‘de yayınlanacak dizinin afişi ve tanıtımdan sonra dizinin ne Vakit yayınlanacağı da merak konusu olmuştu. Şimdiden Aka ilgiyle takip edilen dizinin yayın tarihi 7 Mart 2023 Salı günü olarak açıklandı.

Aile sıra yayın tarihi

NE OLMUŞTU?

DİZİNİN TAKIMINDA ehil İSİMLER YER ALIYOR

Dikkat alımlı kıssasıyla şimdiden merak edilen dizinin başrollerinde Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ yer alırken kadroda Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Aile dizisi

İLK AFİŞ GELDİ!

Geçtiğimiz günlerde ikiliden afiş pozları ve set manzaraları gelmişti. Kıvanç Tatlıtuğ‘un Aslan karakteri, Serenay Sarıkaya‘nın ise Devin karakteri olarak yer alacağı diziden birinci afiş de gelmişti.. Romantik biçimde olduğu görülen afiş, ikilinin hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı.

Aile sıra afişi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Buse Varol sahneye çıktı! “Devlerin Aşkı Aka Olur” performansı…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir