Tag

Demirer

22 kilo veren Ata Demirer’in son hali şaşırttı! Ünlü komedyen paylaşımıyla ünlüleri hedef aldı

Fazla kilolarıyla tanıdığımız Ünlü komedyen cet Demirer, verdiği kilolarla toplumsal medyada Hadise oldu. Katıldığı bir programda nasıl kilo verdiğini açıklayan Demirer, günden güne eridiği halini toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşımlarıyla dikkat çeken Ünlü komedyen nihayet karesiyle ünlüleri gaye aldı. İşte, Ünlü komedyenin o paylaşımı…

Ata Demirer’den kadın taksicilere yorum! “Umarım kadınların sayısı bu sektörde…”

Ünlü komedyen cet Demirer, bindiği bir takside bayan sürücüyle müsabakasının akabinde toplumsal medya hesapları üzerinden bu durumu yorumladı. enteresan ayrıntılara değinen Demirer, “Umarım bayanların sayısı bu bölümde de artar.” açıklamalarına yer verdi.

22 kilo veren Ata Demirer’in son hali şaşırttı! Adeta iğne ipliğe döndü

Fazla kilolarıyla tanıdığımız Ünlü komedyen cet Demirer, verdiği kilolarla toplumsal medyada Hadise oldu. Tezlere nazaran Demirer, verdiği kiloların akabinde bedeninde meydana gelen sarkmaları toparlatmak için ameliyat olduğu argümanlarıyla gündeme gelmişti. Demirer, katıldığı bir programda nasıl kilo verdiğini açıkladı.

Ata Demirer 2022 hesabımı çıkarmış diyerek paylaştı! Meğer saatlerce…

Ünlü komedyen cet Demirer, toplumsal medya hesabından 1 Yıl boyunca en Fazla dinlediği müzikler listesinin olduğu kareyi paylaştı. Demirer’in en Fazla dinlediği müzik herkesi şaşırttı.