Ata Demirer’den kadın taksicilere yorum! “Umarım kadınların sayısı bu sektörde…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 21, 2023 Yorum Yok

Ünlü komedyen cet Demirer, bindiği bir takside bayan sürücüyle müsabakasının akabinde toplumsal medya hesapları üzerinden bu durumu yorumladı. enteresan ayrıntılara değinen Demirer, “Umarım bayanların sayısı bu dalda de artar.” açıklamalarına yer verdi.

Ünlü sanatçı cet Demirer, geçtiğimiz günlerde magazin gündemine verdiği kilolarla gündeme gelmişti. Yeni sineması “Bursa Bülbülü” ile yeterli bir çıkış yakalayan Demirer, izleyicilerden tam not almıştı. Şimdilerde ise İstanbul’da bindiği bir takside bayan sürücüyle müsabakasının akabinde toplumsal medya hesapları üzerinden yaşadığı durum hakkında yorumda bulundu.

Ata Demirer

“KADINLARIN SAYISI BU DALDA ARTAR”

Bindiği takside bayan sürücüyle ortalarındaki diyalogu toplumsal medya hesapları üzerinden aktaran Ünlü komedyen, “İstanbul’da 16 bayan taksi sürücüsü varmış, bir Tane kaptan da bana denk geldi Fazla da şahane bir seyahat oldu. Sordum kendisine hem öbür sürücülerin hem de halkın Fazla kibar davrandığını, yadırgamadığını söyledi. Umarım bayanların sayısı bu bölümde de artar çünkü tertemizdi araba!”

Ata Demirer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’den takipçilerine mesaj!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir