Kızılcık Şerbeti’nin 20. bölüm fragmanı yayınlandı! “Bu fragmanda gördüğünüz her şey gerçektir”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 21, 2023 Yorum Yok

Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin 20. kısım fragmanı izleyiciyle buluştu. Dizinin evvelki kısmında Nursema düşme sonrası ağır yaralanmış İbrahim ve ailesi panik halde onu bir hastaneye götürmüşlerdi. Pekala Kızılcık Şerbeti dizisinin 20. kısmında neler olacak? Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç fragmanı o sözlerle paylaştı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, barış Kılınç, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen üzere isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti, her cuma meskenlere konuk olmaya devam ediyor. Yayınlandığı her kısmıyla merakları üzerine çeken Kızılcık Şerbeti’nin 20. kısım fragmanı yayınlandı. Kızılcık Şerbeti 20. kısmıyla 24 Mart’ta saat 20.00’de Show TV ekranlarında.

Kızılcık Şerbeti

CEREN KARAKOÇ: BU FRAGMANDA GÖRDÜĞÜNÜZ HER ŞEY GERÇEK

Kızılcık Şerbeti’nin 20. kısım fragmanında Nursema, “Bu ruh hastası beni camdan aşağı attı” diyerek zorla evlendirildiği İbrahim’i herkesin gözü önünde ifşa etti. Annesi Pembe’yi başına gelenlerin en Aka sorumlusu olarak gören Nursema, “Senin üzere bir annem yok benim, senin üzere bir babam da” diyerek adeta hesap sordu.

Ceren Karakoçun paylaşımı

Nursema karakterine hayat veren Ceren Karakoç, Instagram hesabından 20. kısım fragmanına yayımlarken “Bu fragmanda gördünüz her şey gerçektir… Hayal değildir.” tabirleri dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti 11. kısım fragmanı

KIZILCIK ŞERBETİ 20. KISIM FRAGMANI

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör başrolü paylaşırken, barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Muştu Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, hasret Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar başarılı performanslarıyla yerini alıyor.

Kızılcık Şerbeti oyuncu kadrosu

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

İlk görüşte birbirine aşık olan çift, kendilerine yıldırım nikahı kıyıyor ve akabinde da ailelerini tanıştırmak istiyor. Aile yapıları hayli farklı olan çiftin başına gelecekler ise iddia edilebilir cinsten. Bir taraf pek dinini ve güzel insan olma kavramı üzerine yaşarken, diğer aile ise ötekileştirme ve ayrımcılık peşinde. Dizide birbirine tanımak zorunda olan iki farklı kısmın kıssası işlenirken, evlenen çift tabiat ve Fatih ise Mesut bir evlilik için yalnızca sevginin kâfi olmayacağını anlatıyor.

Kızılcık Şerbetinin konusu ne

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir