22 kilo veren Ata Demirer’in son hali şaşırttı! Adeta iğne ipliğe döndü

Beslenme, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 13, 2023 Yorum Yok

Fazla kilolarıyla tanıdığımız Ünlü komedyen cet Demirer, verdiği kilolarla toplumsal medyada Hadise oldu. Savlara nazaran Demirer, verdiği kiloların akabinde bedeninde meydana gelen sarkmaları toparlatmak için ameliyat olduğu argümanlarıyla gündeme gelmişti. Demirer, katıldığı bir programda nasıl kilo verdiğini açıkladı.

49 yaşındaki cet Demirer, şimdilerde Yeni sineması ‘Bursa Bülbülü’ sinemasıyla gündemde. meşhur komedyen, verdiği kilolarla toplumsal medyada İlgi odağı oldu. Bir Devre 140 kilo olan Demirer, 22 kilo vererek eski imgesine veda etmişti. Fakat haber sitelerinde yer Meydan 50 kilo verdi tezlerine yalanlama getirdi. Öte yandan Ünlü komedyen mide ameliyatına karşı olduğunu doğal yollarla kilo vermenin daha sağlıklı olduğunu söyledi. 

Geçtiğimiz günlerde bir programa konuk olan Demirer, kaç kilo verdiğini ve nasıl bir yol izlediğini anlattı.

ata demirer 50 kilo verdi

“22 KİLO VERDİM”

13 Ocak’ta yayın hayatına girecek olan Bursa Bülbülü sinemasıyla gündem olan Demirer; “4 – 5 ayda 22 kilo verdim” dedi. “Öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmedim, direk et – balık yani proteinle beslendim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. Meğersem glutenle ilgili problemim varmış demek ki…” açıklamasında bulundu. 

Ata demirer 22 kilo verdi

“ÇENEMİ TUTUNCA KİLO VERİYORUM”

50 kilo verdiği istikametindeki haberlerle ilgili “Saçma sapan şeyler söylemişler” diyen cet Demirer, “50 kilo fazlalığım yok, kime vereyim 50 kiloyu? Mide ameliyatına karşıyım. İlah mecburi etmesin, hani konuttan mahalle çıkarıyor ya adamı, o Vakit olurum. Hoşluk için mide ameliyatı olan var. 20 kilo için yapıyor bunu, zira başı şişko. Ben 17-18 kilo verdim ancak mide ameliyatına gerek yok, biraz çenemi tutunca veriyorum ben” halinde konuşmuştu.

ata demirer nihayet payalaşımı

FİT HALİYLE DİKKAT ÇEKTİ

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 8-19 Nisan tarihlerinde gerçekleşen 41. İstanbul Sinema Festivali’nin “Zeki Müren’de Bizi Görecek” sloganıyla evvelki akşam düzenlenen partide cet Demirer, sahneye çıktı. Demirer, ‘Beklenen Şarkı’ ve ‘Hayriye’ müziklerini seslendirdi. Dansları ve sesiyle izleyenleri eğlendirmeyi başaran Ünlü komedyen fit haliyle dikkat çekti. 

ata demirer

Ünlü komedyen cet Demirer, uzun müddettir yeni sinema çalışmaları için inzivaya çekilmişti. Demirer, bir yandan çalışırken diğer yandan da sıkı bir diyet uyguladı. 

ata demirer nihayet hali

Ata Demirer’in nihayet hali hayranlarını şaşırtırken Ünlü isme yorum yağdı.

“ÖDEM ATIYORUMDUR”

49 yaşındaki oyuncunun bir epey kilo verdiği görüldü. Demirer bu karesini “Ödem atıyorumdur” notuyla paylaştı.

İşte Demirer’in Instagram’da paylaştığı karesi;

Bozcaada’da deniz ve güneşin tadını çıkaran Demirer’e, takipçilerinden doğum günü bildirilerinin yanı Dizi “Maşallah”, “Nasıl kilo verdiniz?”, “Kesinlikle daha iyisin”, “Kilo harika” formunda Fazla sayıda yorum geldi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir