Doğa Rutkay’dan korkutan haber! Hastaneye kaldırılan oyuncunun sağlık durumu…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 13, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu tabiat Rutkay’dan korkutan haber geldi. Hastaneye kaldırılan oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı İzah ile sıhhat durumu hakkında bilgi verdi. İşte oyuncunun sıhhat durumuna dair ayrıntılar…

Show TV‘de yayınlanan cümbüş programı Güldür Güldür Show‘daki başarılı performansıyla kendisinden sık sık bahsettiren Ünlü oyuncu Doğa Rutkay‘dan Üzücü haber geldi. Hastaneye kaldırılan ve tedavi olan Ünlü oyuncu sıhhat durumunu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile takipçileriyle paylaştı.

Doğa Rutkay

“MASKELERİNİZİ GERİ DÖNÜN!”

Domuz gribine yakalanarak hastanelik olan tabiat Rutkay, hastanede bir mühlet tedavi olduktan sonra nihayet sıhhat durumuyla ilgili toplumsal medya hesabından paylaşım yaptı. Rutkay yaptığı paylaşımda “Her birinize teşekkür ederim… çok hoş geçmiş olsunlar gelmiş… Biricik tek dönemiyorum buradan topluca yazayım, Fazla teşekkürler! Not, maskelerinize Geri dönün! Domuz gribi olmamak için elinizden geleni yapın. Çocuklu aileler için Fazla güç okullar bu hastalıkla kaynıyor. çok ağır bir hastalık. Covid’i mumla aratıyor. Yüzümün güldüğüne bakmayın ben daima gülen bir tipim. Halbuki ağrıdan öksürükten ve kısık ve yer yere gelen ateşten perişanım. Sabırlıyım atlatacağım.” sözlerine yer vererek takipçilerini hastalığa karşı uyarmayı da ihmal etmedi.

Doğa Rutkay domuz gribi oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Esra Bilgiç’ten “açı” ricası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir