En iyi rondo markası ve fiyatları nedir? 2023 en iyi rondo modelleri

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 13, 2023 Yorum Yok

Mutfakta süratli ve kolay Yemek yapmanın anahtarı olarak karşımıza çıkan rondo yahut doğrayıcıları satın almadan Evvel dikkatli bir formda araştırma yapmak gerekiyor. Birbirinden farklı işlevsel özelliklere sahip rondolar ortasından hem bütçenize hem de şahsî zevklerinize uyacak bir seçim yapmak için tavsiyelerimize kulak vermeye Amade olun. Pekala en uygun rondo model ve fiyatları nelerdir? İşte ayrıntılar…

Evdeki sorumluluklarımızı düşündüğümüz Vakit aklımıza birinci gelen şey ‘yemek yapmak’ oluyor. Bazen Vakit kendimiz Bazen Vakit da sevdiklerimiz için pişirdiğimiz yemekler tahminen de mutfakta saatlerce kalmamıza neden oluyor. Birçok Vakit bu süreyi kısaltmak için pratik tahlillere başvurarak süratli bir halde hoş tatlar hazırlamaya çalışıyoruz. Bu pratik tahlillerin başında gelen elektrikli mutfak aletlerinin kraliçesi rondo, kolay bir formda Yemek yapmaya İmkan tanıyor. Piyasada yer Meydan onlarca marka, model ve fiyattaki rondolar ortasından size en uygununu seçmekte zorlanıyorsanız bu yazma tam da size göre! Gelin en yeterli rondo marka ve fiyatlarına Bir arada göz atalım. 

2023 EN GÜZEL RONDO MARKA VE MODELLERİ 

KARACA CAM HAZNELİ İNOX DOĞRAYICI

KARACA CAM HAZNELİ İNOX DOĞRAYICI 153.03.06.6606
899,99 TL
GÜÇ: 240 WATT
1,8 LİTRE KAPASİTELİ CAM HAZNE
SÜRAT KADEME SAYISI: 2
BUZ KIRMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR
ÇİFT BIÇAKLI KULLANIM İMKANI
CAM HAZNE MİKRODALGADA KULLANIMA UYGUNDUR

  • Paslanmaz çelik 4’lü bıçak sistemine sahip olan bu rondo modelinde meyve, zerzevat, soğan, havuç üzere birçok gıdayı çarçabuk doğrayabilir ve ceviz, fındık üzere Misli besinlerin öğütme sürecini de çarçabuk gerçekleştirebilirsiniz. 

YUİ M2091 KABLOSUZ hisli TARTILI RONDO
674,00 TL
GÜÇ: 120 WATT
SESSİZ ÇALIŞMA PERFORMANSI
LED EKRAN ÖZELLİĞİ
1,8 LİTRE KAPASİTELİ HAZNE

  • Kablosuz olmasıyla Aka avantaj sağlayan bu rondo modeli, 4 bıçaklı olma özelliği sayesinde ev ortamında kendi kıymanızı, bebek mamanızı hatta damak zevkinize Müsait sosları dahi yapmanıza İmkan tanımaktadır. Bıçak ve aparatları çarçabuk çıkarabilen bu modeli öteki rondolardan ayıran en Değerli özelliği ölçü yapabilme imkanı tanımasıdır. Üst kısmında yer Meydan hisli terazi sayesinde tarttığınız eserin tam olarak gramajını, gram yahut litre üzerinden dijital LED ekran aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

ARZUM AR1035 PROCHOPP ECO DOĞRAYICI

ARZUM AR1035 PROCHOPP ECO DOĞRAYICI
389,00 TL
GÜÇ: 600 WATT
1 LİTRELİ KAPASİTELİ SÜREÇ HAZNESİ
Biricik KADEMELİ SÜRAT AYARI
PASLANMAZ ÇELİK DOĞRAYICI BIÇAK
ŞEFFAF Aralık KAPAK

  • Diğer rondo markalarına oranla daha Müsait fiyatlı olan bu rondo modeliyle meyve ve sebzelerinizi rahatlıkla doğrayabilirsiniz. 

TEFAL MASTERCHOP POWELİX RONDO VE DOĞRAYICI

TEFAL MASTERCHOP POWELİX RONDO VE DOĞRAYICI
839,90 TL
GÜÇ: 500 WATT
Yekün KAPASİTE: 815 ML
KULLANILABİLİR KAPASİTE: 350 G / 550 ML
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR
1 KADEMELİ SÜRAT AYARI
4 BIÇAKLI

  • Yüksek kapasiteli haznesiyle 1.5 litreye kadar sert gereçleri doğramaya Yardımcı olan bu rondo modeliyle et, zerzevat, fındık ve baharatların yanı Dizi buz kırma sürecini de gerçekleşebilirsiniz.

FAKİR ATOMİC RONDO ROSİE

FAKİR ATOMİC RONDO ROSİE
919,00 TL
ÖLÇÜM KABI KAPASİTESİ: 1 LİTRE
Biricik KADEMELİ SÜRAT AYARI
EMNİYET SİSTEMİ
PASLANMAZ ÇELİK DOĞRAYICI BIÇAK
ESER BOYUTU: 21 X 21 X 27 CM

  • Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunan bu rondo modeli, dilediğiniz her yiyeceği pratik bir biçimde doğrayabilir. Cam haznesiyle kolay kolay temizlenen eserle mutfakta geçirdiğiniz vakti kısaltabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir