Tag

Demet Özdemir

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden yeni haber! Çift terapisi alıyorlar

Son devirlerde haklarında çıkan evliliklerinde kriz yaşadıkları tezleri ile sık sık gündeme gelen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden bu sefer sevindiren haber geldi. Çift evliliklerini kurtarmak için bir adım attı.

Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç ile boşanma haberlerine yalanma! Hesap soracağım

Geçtiğimiz sene ağustos ayında nikah masasına oturduğu Oğuzhan Koç ile tartışarak konutu terk ettiği ileri sürülen Demet Özdemir’den haberlere yalanlama geldi.

Magazin dünyasına bomba gibi düşen olay! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı

Magazin dünyasına bomba üzere düşen bir ayrılık gündeme geldi. Tezlere nazaran geçen yaz Hayal üzere bir düğünle dünya meskenine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evliliklerinde çatırdamalar başladı. Çiftin yaşadığı nihayet tartışmadan sonra söylenenlere nazaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir meskeni terk etti. İşte ayrıntılar…

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un evliliğinde çatırdamalar başladı! Özdemir evi mi terk etti?

Magazin dünyasına bomba üzere düşen bir ayrılık gündeme geldi. Tezlere nazaran geçen yaz Hayal üzere bir düğünle dünya konutuna giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evliliklerinde çatırdamalar başladı. Çiftin yaşadığı nihayet tartışmadan sonra söylenenlere nazaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir konutu terk etti. İşte ayrıntılar…

Demet Özdemir paylaşımıyla hayranlık uyandırdı! Duru güzelliğiyle…

Oyunculuğu ve hoşluğuyla herkesi hayran bırakan Demet Özdemir, nihayet vakitlerde yeni dizisi “Adım Farah” dizisi ile gündeme geliyor. İsminden sıkça Laf ettirmeyi başaran Ünlü ismin nihayet paylaşımı Duru hoşluğuyla hayranlık uyandırdı.

Oğuzhan Koç eşi Demet Özdemir’in doğum gününü kutladı! Bu sefer buruğuz…

Oğuzhan koş eşi Demet Özdemir’in doğum gününü toplumsal medya hesabından duygusal bir bildiriyle kutladı. Doğum günü armağanı olarak zelzele bölgesine yardım edilmesini isteyen Demet Özdemir’e eşi Oğuzhan Koç ise buruk bir Tebrik iletisi yayınladı.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’den hayran bırakan fotoğraf! Birlikte en doğal halleriyle…

Geçtiğimiz Yıl dünya konutuna giren beğenilen çift, Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Özel hayatlarıyla herkesin odak noktası halinde. Bir arada çekildikleri en doğal hallerini toplumsal medya hesabından yayınlayan çift, takipçilerini hayran bıraktı.

Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç itirafı! ‘Özür dilerim Oğuzhan’ deyip gerçekleri anlattı

Evvelki akşam yakın arkadaşı Fatma Topbaş’ın doğum gününü kutlamak için Yeniköy’de bir yere giden Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç hakkında İçten açıklamalarda bulundu. “Özür dilerim Oğuzhan” diyerek gerçekleri anlatan Özdemir’in sözlerine Koç’un vereceği Karşılık merak konusu oldu.