Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç ile boşanma haberlerine yalanma! Hesap soracağım

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 18, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz sene ağustos ayında nikah masasına oturduğu Oğuzhan Koç ile tartışarak meskeni terk ettiği ileri sürülen Demet Özdemir’den haberlere yalanlama geldi.

Geçtiğimiz yaz nikah masasına oturarak Mesut beraberliklerini evlilikle taçlandıran Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç‘un evliliklerinde kriz yaşandığı argümanı magazin dünyasına bomba üzere düştü. Beğenilen çiftler ortasında gösterilen çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı söyleniyor. Ve hatta ikili ortasında yaşanan nihayet münakaşa sonrasın Demet Özdemir’in meskeni terk ettiği istikametinde savlar da bulunuyor. Peki Demet Özdemir – Oğuzhan Koç çifti ortasında neler yaşandı? Demet Özdemir konutu terk etti mi? İşte yaşananlar…

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç

DEMET ÖZDEMİR MESKENİ Mİ TERK ETTİ?

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ‘ın haberine nazaran; 26 Şubat‘ta yeni yaşına giren Ünlü oyuncu Demet Özdemir, doğum gününde İhtiyaç Haritası ismine bir kampanya başlatmış ve bu kampanya için hayli yüklü ölçüde bir bağış toplamıştı. Yaşanan zelzele felaketi sebebiyle de doğum günü partisi düzenlemek istemeyen Ünlü oyuncuya yakın arkadaşları tarafından Ufak Tebrik organize edildi. Arkadaşlarının konutunda gerçekleştirilen bu Ufak kutlamada savlara nazaran eşi Oğuzhan Koç, Özdemir’i üzecek birkaç harekette bulunmuş. Bu hareketin üzerine büyüyen münakaşa sonrasında Özdemir, eşiyle kendi konutuna dönmek istememiş ve yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı‘nın meskenine gitmişti. Yaşanan bu olaylar Demet Özdemir’in meskeni terk ettiği tezlerini doğurdu.

Demet Özdemir konutu terk etti

ÇIKAN HABERLERE RESMEN İSYAN ETTİ!

Haklarında çıkan haberlere Başkaldırı eden Demet Özdemir, 15,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından İzah yaptı. Sessiz kalmayarak hesap soracağını söyleyen Özdemir, paylaşımında şu sözlere yer verdi: “İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun. güç günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim üzere daldaki evli bayan oyuncu arkadaşlarımızın Özel hayatına tez ismi altında yapılan kelamlı taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum. balçık Beygir izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım. Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile çabamı hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim. Yetsin artık!”

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Fakat çift yaşadıkları birkaç günlük Sevinç sonrasında sebebi şimdi bilinmeyen bir nedenden Dolayı tekrardan tartıştı ve Özdemir meskeni yine terk etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arzu Yanardağ’a sinema setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir