Tag

Çorba

Yoğurt aşı nasıl yapılır? Hatay’ın meşhur yoğurt aşı çorbası tarifi

Beslenme May 08, 2023 Yorum Yok

Yoğurt aşı çorbası, Hatay’ın yöresel yemeklerinden biridir. Hatay’a has olan yoğurt aşı çorbası şimdilerde ise Belde Kent sofralarda ağırlanıyor. Farklı çorba tanımlarıyla sofralarını zenginleştirmek isteyen hanımlara Özel yoğurt aşı çorbasını çocuklarınız da Fazla beğenecek.

İftar için en kolay çorba tarifleri! Tadına doyum olmayacak enfes çorbalar…

Beslenme Nis 05, 2023 Yorum Yok

İftarda Alelade çorbalar yerine farklı lezzetlerle sofralarını şenlendirmek isteyenlere müjde! Üretimi kolay fakat farklı birbirinden güzel çorba tanımlarını sizler için derledik. Biricik kaşıkta bile tadı damaklarda iz bırakacak üstelik doyurucu çorbaları sizlerle paylaşıyoruz.

Kamhi çorbası malzemeleri nelerdir? Kamhi çorbası nasıl yapılır? İşte lezzetiyle ün salmış…

Beslenme Mar 03, 2023 Yorum Yok

Adana mutfağına ilişkin bir lezzet olan kamhi çorbası, hayırsever insanların kazan kazan yapıp gereksinim sahiplerine dağıttığı bir çorba çeşididir. Kıvamıyla ve içeriğinin zenginliğiyle doyurucu olan bu lezzeti sofralarınıza taşıyoruz. Pekala kamhi çorbası nasıl yapılır? Kamhi çorbası materyalleri nelerdir? İşte lezzetiyle Şöhret salmış kamhi çorbası…

Sütlü patates çorbası nasıl yapılır? Pratik ve lezzetli sütlü patates çorbası

Beslenme Mar 03, 2023 Yorum Yok

Pratik ve lezzetli çorba yapmaya mı gereksiniminiz var! Haydi gelin daima Bir arada size bugüne kadar nasıl sofralarınızda bulundurmadığınız o enfes sütlü patates çorba tanımını verelim. Pekala Sütlü patates çorbası tanımı nasıl yapılır?

Sütlü patates çorbası tarifi nasıl yapılır? Pratik ve lezzetli sütlü patates çorbası

Beslenme Mar 02, 2023 Yorum Yok

Pratik ve lezzetli çorba yapmaya mı gereksiniminiz var! Haydi gelin daima Birlikte size bugüne kadar nasıl sofralarınızda bulundurmadığınız o enfes sütlü patates çorba tanımını verelim. Pekala Sütlü patates çorbası tanımı nasıl yapılır?

Sağlıklı kremalı kabak çorbası nasıl yapılır? Pratik kremalı kabak çorbası tarifi

Beslenme Mar 01, 2023 Yorum Yok

Kremalı kabak çorbası, sıcak ya da soğuk olarak servis edeceğiniz ve bütün Yıl boyunca soflarınızda size eşlik edece pratik kremalı kabak çorbası tanımıyla karşınızdayız. Pekala sıhhatiniz içinde epey faydalı olan kremalı kabak çorbası nasıl yapılır?

4 kaşık çorbası nasıl yapılır? İşte damak çatlatan 4 kaşık çorbası tarifi!

Beslenme Şub 24, 2023 Yorum Yok

Akşam yorgunluğuna güzel istikbal pratik, kolay ve lezzetli çorbaya kim hayır diyebilir ki? Günün kurtarıcısı ve şifa deposu olarak bilinen 4 kaşık çorbasıyla karşınızdayız. nihayet günlerde toplumsal medyada tanınan olan 4 kaşık çorbasının tanımını sizler için yazdık. Pekala 4 kaşık çorbası nasıl yapılır? İşte damak çatlatan 4 kaşık çorbasının tanımı. haberin ayrıntılarında

Kara mercimek çorbası nasıl yapılır? Kara şimşek çorbasının püf noktaları

Beslenme Oca 09, 2023 Yorum Yok

Vitamin ve mineral bakımından adeta şimşek üzere fayda sağlamasıyla bilinen kara mercimek aslında ismini de buradan alıyor. Uzmanların sık sık önerdiği kara mercimek çorbasının en kolay tanımı bugünkü yazımızda. Püf noktalarıyla birlikte bulabileceğiniz yazımızı kesinlikle sizler de incelemelisiniz.