Tag

Çalışma

Sabri Ülker Bilim Ödülü’nün sahibi Doç. Dr. Elvan Böke oldu! “Yumurta Hücrelerinin Gizemi”

Sabri Ülker Vakfı tarafından genç ilim insanlarını desteklemek üzere 2016 yılından beri verilen ilim Mükafatı, İstanbul’da düzenlenen Özel bir geceyle sahibini buldu. Yumurta hücresinde yaşlanma ve metabolik bozukluklar üzerinde yaptığı çalışmalarla hem hücre yaşlanmasına hem de bayanlarda üreme sıkıntılarına karşı ümit ışığı sunan Doç. Dr. Elvan Böke, 2023 Sabri Ülker ilim Ödülü’ne layık görüldü.

Hatay’da depremde hayatını kaybeden çocuklar için enkazların üzerlerine balonlar asıldı!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzeleden etkilenen vilayetler ortasında yer Meydan Hatay’da Ogün Abi Çocuk Derneği üyeleri, zelzelelerde hayatını kaybeden çocuklar için herkesin dikkatini çeken bir Faaliyet başlattı.

AFAD gönüllüsü nasıl olunur, başvuru şartları ne? AFAD gönüllü başvuru formu ve ekranı e-Devlet

Kahramanmaraş zelzelesinden sonra vatandaşlar AFAD istekli müracaat ekranı ve müracaat kaidelerini araştırmaya başladı. AFAD gönüllüsü nasıl olunur, müracaat kuralları ne? İşte AFAD istekli müracaat formu ve ekranı…

AFAD gönüllüsü nasıl olunur, başvuru şartları ne? AFAD gönüllü başvuru formu ve ekranı e-Devlet

Kahramanmaraş zelzelesinden sonra vatandaşlar AFAD istekli müracaat ekranı ve müracaat kurallarını araştırmaya başladı. AFAD gönüllüsü nasıl olunur, müracaat kuralları ne? İşte AFAD istekli müracaat formu ve ekranı…

Neslihan Sağır Çetin İngiliz ressamın 153 yıl önce Yeşil Türbe’de çizdiği tabloyu fotoğrafladı

“Resm-i Mekan” projesiyle Ünlü ressamların resmettiği tabloların yerlerini bularak o anı fotoğraflayan Ünlü fotoğraf sanatkarı Neslihan Sağır Çetin, John Frederick Lewis’in 1869’da Yeşil Türbe’de yaptığı “The Commentator On The Koran” isimli tablo için Bursa’ya gitti.