saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Aslı Enver

Aslı Enver

Genel

7 aylık hamile Aslı Enver’den karnı burnunda poz! Kızına vereceği isim…

admin
0 18

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. Bebeğinin cinsiyeti muhakkak olan 7 aylık Hamile olan hoş oyuncu nihayet halini paylaştı. İşte Ebeveyn olmaya hazırlanan Enver’in nihayet hali..

Genel

7 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı! Kızına vereceği isim…

admin
0 33

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. Bebeğinin cinsiyeti aşikâr olan 7 aylık Hamile olan hoş oyuncu nihayet halini paylaştı. İşte Ebeveyn olmaya hazırlanan Enver’in nihayet hali..

Genel

Aslı Enver’den romantik anlar! Eşi Berkin Gökbudak’ın doğum gününü kutladı!

admin
0 23

Aslı Enver eşi Berkin Gökbudak’ın doğum gününü kutladı. Romantik anları toplumsal medya hesabından paylaşan Enver, kısa müddette dikkatleri üzerine çekti.

Genel

6 aylık hamile Aslı Enver’in sevindiren açıklama! Kızına vereceği isim…

admin
0 22

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de muhakkak oldu. Havaalanında görüntülenen Ünlü oyuncu bebeğiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Genel

6 aylık hamile Aslı Enver’den sürpriz karar! Bebeğini Londra’da doğuracak

admin
0 27

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de belirli oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

Genel

6 aylık hamile Aslı Enver’den radikal karar! Bebeği için o ülkeyi tercih etti

admin
0 25

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti aşikâr oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.