6 aylık hamile Aslı Enver’den radikal karar! Bebeği için o ülkeyi tercih etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 14, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti muhakkak oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

12 Kasım’da ikinci defa evlenen hoş oyuncu Aslı Enver, bir hafta içinde iki Aka Sevinç yaşadı. sade bir merasimle evlenen Enver’in bir kız bebek beklediği öğrenildi. Birinci Sefer Ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşayan Ünlü oyuncu bebeğini doğup büyüdüğü İngiltere Londra kentinde doğurmaya karar verdi.

ASLI ENVER’DEN RADİKAL KARAR

6 aylık Hamile olan Enver’in eşiyle Birlikte Londra’da doğum için hastane ve hekim arayışında olduğu öğrenildi. Takvim’de yer Meydan habere nazaran, Türkiye’yi şimdilik terk eden Aslı Enver, İngiltere’de ailesine ilişkin olan daireyi de bebeği için Müsait bir hale getirecek.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİ AŞİKÂR OLDU!

Ayaklıgazete’nin haberine nazaran; Aslı Enver’in bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

Aslı enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı

AŞERME Mevcut MI DİYE SORULMUŞTU

Enver, gazetecilerin “Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti muhakkak oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?” sorularına, “Hamilelik hoş gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti belirli değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, hoş geçiyor” karşılığını verdi.

Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun yakın etrafı de şimdiden bebek heyecanı ve telaşına giriş yapmış durumda.

aslı enver hamile

SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI!

2 aylık Hamile olan Enver nihayet yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Setlere Ara veren Ünlü oyuncu saçlarındaki beyazlar dikkatlerden kaçmadı. 

aslı enver nihayet hali

OYUNCULUĞA Uzaklık VERDİ

Anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Enver’in, hamilelik sürecinde oyunculuk mesleğine Aralık verdiği öğrenildi. Enver, Hamile olduğunu öğrenince sıhhatini riske atmamak için anlaştığı sıra projesinden ayrılarak rekor tazminat ödemek zorunda kaldı.

REKOR TAZMİNAT

Enver, projeden çekildiği için teze nazaran 15 bin dolar (280 Bin TL) tazminat ödediği öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kardeşini kaybeden Alişan’dan Yürek burkan itiraf!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir