Tag

Acı

Annesinin ölümüyle sarsılan Yılmaz Morgül’ün canlı yayında zor anları! Gözyaşlarına boğuldu!

Yılmaz Morgül geçtiğimiz aylarda annesini kaybetmenin acısını yaşamıştı. Annesinin vefatından sonra toparlanamayan ve güç vakitler geçiren Morgül, katıldığı canlı yayın programında göz yaşlarına Yargıç olamadı.

Anneannesini kaybedince yıkılan Kadir Ezildi’den acı sözler: 40 oda silsem…

“En Hamarat Benim” müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir halde vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.

Kurtlar Vadisi’nin usta oyuncusundan acı haber! Kazım Akşar hayatını kaybetti

Dizi-film ve tiyatro oyuncusu olan Kazım Akşar’dan Acı haber geldi. kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman 69 yaşındaki Ünlü oyuncunun vefat haberini meslektaşı Melek Baykal duyurdu.

Hakan Altun’da harekete geçti! 5 depremzede aileyi…

Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizin etkilendiği zelzelede ünlüler yardım seferberliği yaptı. Bir Yuva Bir Kira kampanyasına takviye olan ünlüler ortasında yer Meydan Hakan Altun, 5 depremzede aileyi Konuk edeceğini açıkladı.

Hatay’da depremde hayatını kaybeden çocuklar için enkazların üzerlerine balonlar asıldı!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzeleden etkilenen vilayetler ortasında yer Meydan Hatay’da Ogün Abi Çocuk Derneği üyeleri, zelzelelerde hayatını kaybeden çocuklar için herkesin dikkatini çeken bir Faaliyet başlattı.

Anneannesi vefat eden Kadir Ezildi’den günler sonra yürek yakan sözler!

“En Hamarat Benim” yarışının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir halde vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.

Birtney Spears hastalığını duyurdu! Tedavisi bulunamayan hastalığı ise hayranlarını yasa boğdu

Ünlü müzikçi Britney Spears, ‘Victoria’ hastalığına yakalandığını duyurdu. Tedavisinin bulunmadığını söyleyen müzikçi açıklamalarının akabinde …

Birtney Spears hastalığını uyurdu! Tedavisi bulunamayan hastalığı ise hayranlarını yasa boğdu

Ünlü müzikçi Britney Spears, ‘Victoria’ hastalığına yakalandığını duyurdu. Tedavisinin bulunmadığını söyleyen müzikçi açıklamalarının akabinde …

Tomris Çetinel’in evlat acısı! Kızı Elif Alara Çetinel hayatını kaybetti…

2021 yılında hayatını kaybeden ehil oyuncu Nusret Çetinel ile devlet tiyatrosu oyuncusu Tomris Çetinel’in kızları Elif Alara Çetinel hayatını …