Birtney Spears hastalığını duyurdu! Tedavisi bulunamayan hastalığı ise hayranlarını yasa boğdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 08, 2022 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Britney Spears, ‘Victoria’ hastalığına yakalandığını duyurdu. Tedavisinin bulunmadığını söyleyen müzikçi açıklamalarının akabinde ise hayranları Yasa boğuldu.

Britney Spears, dans ettiği anları takipçileri ile paylaşarak sıhhat meseleleri hakkında açıklamalarda bulundu. meşhur müzikçi, Instagram’dan yakalandığı ‘Victoria’ hastalığı hakkında açıklamalarda bulundu. 

Birtney Spears hastalığını uyurdu!

ALLAH’TAN ÖBÜR BİR TEDAVİ YOK”

Vücudunun sağ tarafında hudut hasarı oluştuğunu belirten Spears, “Allah’tan Öbür dermanı yok. Sinir hasarı kimi beyninizin kâfi oksijen almamasına neden olur. Beyniniz sonunda durur.” ifadelerinde bulundu

Ünlü müzikçi Britney Spears, ‘Victoria

“DANS EDERKEN ACI HİSSEDİYORUM”

Britney Spears bildirisinde ​​ayrıca “Dans ederken Istırap hissetmiyorum. Zihnim büsbütün içimdeki çocuğa dönüştü fakat eskisi üzere devinim edemiyorum. Beynime ve boynuma oksijen götürdüğünü hissettiğim bir ilaç buldum.” dedi.

hastalığının tedavisinin bulunmadığını söyledi

“ACI VERİCİ”

Hatalığı üzerinde Acı çektiğini ve güç devirlerden geçtiğini belirten Amerikalı müzikçi, “Sinir hasarı bedenin bir kısmında uyuşukluğa neden olur” dedi. Acı verici ve Tasa verici…” diye açıkladı.

Birtney Spears

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Rafet El Roman’dan Amerika konserine Özel dans!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir