İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan yeni kitap: İstikrarlaştırıcı Güç Türkiye

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 08, 2022 Yorum Yok

İletişim Lideri Fahrettin Altun tarafından kaleme alınan “İstikrarlaştırıcı Güç Türkiye” isimli kitap Paradigma Yayınları’yla okuyucuya sunuldu. Kitap, yakın ve Irak vakitteki dünya genelinde yaşanan krizlerde Türkiye’nin tahlil odaklı siyasetleri ve gösterdiği çabayı ele alıyor.

Türk akademisyen ve bürokrat Bağlantı Lideri Fahrettin Altun, Türkiye’nin bütün dünya genelinde sağladığı istikrarını kaleme aldı. “İstikrarlaştırıcı Sıkıntı Türkiye” isimli kitap Paradigma Yayınları’yla raflarda yerini aldı.

AKTÖRLER DEĞİŞSE DE TÜRKİYE’NİN TAVRI DEĞİŞMİYOR: BARIŞ!

Paradigma Yayınları kitabın tanıtımını şu sözlerle yaptı:

“Aktörler ve coğrafyalar farklılaşsa da Türkiye’nin barış ve istikrar için gösterdiği uğraş değişmiyor. ABD’nin ırak ve Afganistan’ı işgali, Suriye başta olmak üzere Arap Baharı sonrası İç Cenk sarmalına giren bölge ülkeleri, şark Akdeniz’deki gayret, Cenk ve kıtlık üzere nedenlerle yerlerinden ayrılmak zorunda kalan milyonlarca insan ve salgın karşısında aciz kalan Aka güçler…”

İletişim Lideri Fahrettin Altun

ULUSLARARASI SİSTEME ELEŞTİRİ

“Yakın tarihte Şahit olduğumuz bu olaylar Aka trajedilere yol açtı. barış ve eşitlik sağlaması beklenen milletlerarası sistem bu ve gibisi krizlere karşılık veremedi. Ortaya çıkan düşünceler Türkiye’yi de yakından etkiledi.

Bütün bunlara Karşın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın deneyimi ve liderliğiyle Türkiye’nin kapasitesi birleşince yalnızca bölgesel değil global ölçekte de birçok Sorun Aka maliyetler ortaya çıkmadan çözüldü.

Suriye’de yerlerinden edilen milyonların hayatının kurtarılmasından İran’’a nükleer müzakerelere, Rusya-Ukrayna savaşındaki ateşkes eforlarından salgın sırasında yardım ulaştırılan ülkelere kadar pek Fazla mevzuda Türkiye’nin attığı adımlar Tüm dünyanın takdirini topladı.

Aktörler ve coğrafyalar farklılaşsa da Türkiye’nin barış ve istikrar için gösterdiği uğraş değişmiyor. İstikrarlaştırıcı Güç Türkiye yakın periyotta yaşanan krizlerin tahlili için Türkiye’nin ortaya koyduğu çabayı ele alıyor.”

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir