Kral III. Charles’ın Prens Harry’den ödü kopuyor! Taht elden gitmesin diye suskunluğa büründü

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 17, 2023 Yorum Yok

Kraliyet Ailesinden ayrıldığı günden itibaren ailesini ve sarayı sık sık eleştiren Prens Harry, nihayet olarak Kraliyet Ailesinin sırlarını bir bir anlattığı “Spare” isimli kitabını yayımladı. Annesinin vefatıyla yaşadığı üzüntüyü ve ağabeyinin gölgesinde bir yedek olmanın verdiği acıyı anlatan Harry, babası Kral III. Charles’a adeta Cenk açtı. Yaşananların akabinde sessiz kalan Charles’ın Harry’den korktuğu sav edildi.

2018 yılında evlenerek ‘tüm dünyanın en merak edilen çifti’ haline gelen Prens Harry ve Meghan Markle, 2020 yılında Kraliyet Ailesinden ayrılarak Kraliçe II. Elizabeth‘e rest çekmişti. ABD’ye taşındıktan sonra verdikleri röportajlar ve podcastlerde Kraliyet Ailesini amaç Meydan çift, nihayet olarak dijital içerik platformu Netflix’te yayınlanan ‘Harry ve Meghan’ isimli belgeselle gündeme geldi.

Prens Harry ve Meghan Markle

Toplamda 6 kısımdan oluşan belgeselin birinci kısımlarda tanışma, flört ve evlilik öykülerini anlatan çift, geçtiğimiz günlerde yayınlanan nihayet 3 kısmında Kraliyet Ailesini maksat aldı. 

Prens Harry

“ORGAN BAĞIŞLAMAM İÇİN DOĞDUM”

Kraliyet ailesine olan öfkesi bir nebze olsun azalmayan Prens Harry, artık de 10 Ocak’ta yayımlanan otobiyografi kitabı ‘Spare’de ağabeyi Prens William‘ı gaye aldı. Çocukluk travmalarını ve yaşadığı fecî olayları bir bir anlatan Prens Harry, ağabeyinin kendisini dövdüğünü söyleyerek acısını paylaşmıştı. “Yedek” manasına gelen “Spare” kitabında hakikaten bir yedek olduğunu ve doğmasının asıl nedeninin şu anda tahtın bir numaralı varisi olan ağabeyi Prens William’ın hastalanma ihtimali olduğunu belirtti.

Prens Harry Spare kitabında çarpıcı açıklamalara yer verdi,

Abisinin böbrek ya da kan muhtaçlığı olması ihtimaline Önlem olarak organ bağışı yapabilmesi için doğduğunu söyleyen Harry, bu müthiş ayrıntısı çocukluğundan beri bildiğini Anlatım etti. Hatta babası Kral III. Charles’ın annesi Prenses Diana’ya “Harika, bana bir varis ve yedek varis verdin. Artık işim bitti” dediğini ileri süren Harry, Kraliyetin kendisine değer vermediğini lisana getirdi.

Prens Harry ve Prens William

Öte yandan üvey annesi Camilla’yı kendi prestijini yükseltmek için Özel konuşmaları medyaya sızdırmakla suçlayan Ufak Prens, kraliyet ailesinin birtakım üyelerinin de magazin dünyasında Olumlu bir yer edinmek için “şeytanla yatağa girdiğini” Anlatım etti. “İngiliz basınında kurduğu kontaklar onu tehlikeli hale getirdi. Her iki tarafta da bilgi alışverişi konusunda Aleni bir isteklilik vardı” diyen Harry, Camilla’nın Mesut olmasını istediğini ve böylelikle tehlikeli olmayacağını ümit ettiğini lisana getirdi.

Prens Harry ve üvey annesi Camilla

KRAL CHARLES SUSKUNLUK YEMİNİ ETTİ!

Tüm bu argümanların akabinde sessizliğini koruyan Kral III. Charles’ın Ufak oğlundan korktuğu için reaksiyon vermeyeceği tez edildi. Birkaç gün Evvel Clarence House‘da Özel bir akşam yemeği partisine konut sahipliği yapan Kral’ın konuklarına oğlu Harry’le Misli bir savaştan çekindiğini söylediği ileri sürüldü. Babasının annesine, kendisine ve ağabeyine çocukluğundan beri yaşattıklarının öfkesiyle bütün sırları bir bir anlatan Harry’den kaçmayı tercih eden Kral’ın affedici olmaya bile yanaşacağı düşünülüyor. 

Kral III. Charles

Harry’nin kitabında yer Meydan bir söze nazaran Charles, babası Prens Philip’in cenazesinin akabinde oğullarına dönerek “Lütfen çocuklar, nihayet yıllarımı bir sefalet haline getirmeyin” halinde konuşmuştu. Kraliyetin büsbütün denetimden çıkmasından ve hatta yok olmasından korkan Charles’ın Prens Harry’nin bütün şımarıklıkları ve öfkesine karşı susacağı söyleniyor. 

Kral III. Charles ve Prens Harry ortasında sessiz Cenk

ABİM BENİ DÖVDÜ DEMİŞTİ!

2019 yılında Londra’daki konutunda ağabeyi William’ın eşi Meghan Markle hakkında, “zor”, “kaba” ve “ömür törpüsü” dediğini argüman eden Prens Harry, ağabeyiyle bu kelamlar yüzünden tartıştığını ve ağabeyinin kendisine vurduğunu Anlatım etti. 

“William beni yakamdan tuttu, o sırada kolyem koptu ve beni yere devirdi” diyen Harry, olaydan kısa bir müddet sonra ağabeyinin yanına gelerek “Bunu Meghan’a anlatma” halinde tehditler savurduğunu söyledi. Ağabeyinin tehditlerine “Yani beni dövdüğünü mü söylemeyeyim?” diyen Prens Harry, William’dan “Harold ben seni dövmedim” cevabını aldığını ileri sürdü. Ağabeyiyle karşı karşıya gelen Prens Harry, yaşanan olaydan sonra terapistiyle konuştuğunu ve akabinde bu durumu eşine anlattığını Anlatım etti. 

Prens Harry ağabeyi Prens Williamı suçluyor

Prens’in daha birkaç gün Evvel “Babamı ve abimi Geri istiyorum” demesi ve akabinde bu açıklamaları yapması akıllarda soru işareti oluşturdu.

“BABAMI VE ABİMİ GERİ İSTİYORUM”

Otobiyografi kitabının yayımlanmasına kısa bir müddet kala ITV ve CBS televizyonuna röportaj veren Prens Harry, ailesine olan hasretini lisana getirdi. Babası ve ağabeyiyle ortalarındaki soğukluğun kendisini üzdüğünü lisana getiren Prens, “Bizi Üzücü şahıslar olarak göstermenin daha âlâ olduğunu düşünüyorlar. Aile istiyorum, Kurum değil. Babamı Geri istiyorum, ağabeyimi Geri istiyorum.” tabirlerini kullandı.

Kral II. Charles ve oğulları Prens William, Prens Harry

“SUSKUNLUK İHANETTİR”

“Hiç uzlaşı göstermediler. Bizi Kötü şahıslar olarak göstermenin daha güzel olduğunu düşünüyorlar.” diyerek sitem eden asi Prens, Kraliyet ailesinden ayılmadan Evvel Buckingham Sarayı’nın kendisini ve eşini hiç savunmadığını söyledi. Bu suskunluğu ‘ihanet’ olarak pahalandıran Prens, “Ailenin mottosu, ‘Asla şikayet etme, asla İzah yapma’ ancak bu yalnızca bir motto. nihayet 6 yıldır (Buckingham Sarayı’ndan) bize ‘Seni korumak için bir İzah yapamayız’ denildiğinde, bunu ailenin diğer üyeleri için yaptığın vakit, o denli bir noktaya geliyor ki suskunluk ihanettir.” şeklinde kelamlarını noktaladı. Prens Harry’nin açıklamalarına şimdi Buckingham Sarayı’ndan bir İzah gelmedi.

Prens Harry ve babası

HARRY VE MEGHAN BELGESELİ ORTALIĞI KARIŞTIRMIŞTI!

Belgeselin beşinci kısmında kraliyetten ayrılma devirlerini anlatan Prens Harry, bu fikrinden Dolayı aileyle gerildiğini Anlatım etti. “Ağabeyimin (Galler Prensi William) bana bağırıp çağırması, babamın (Kral III. Charles) yanlışsız olmayan şeyler söylemesi ve babaannemin (Kraliçe II. Elizabeth) her şeyi sessizce dinlemesi…” diyerek yaşadığı o anlara Geri dönen Sussex Prensi, tartışmalar büyüdükçe ağabeyiyle ortasında ‘boşluk’ oluştuğuna dikkat çekti. Ailesiyle bağlantısını ‘soğuk’ olarak yorumlayan Prens, büsbütün kendisini eşine ve çocuklarına yönlendirmiş durumda. Öte yandan Meghan Markle da yaptığı açıklamalarda Kraliyet ailesini gururlandırmak için Fazla uğraştığını lakin kendisini kurtlar sofrasında yem üzere hissettiğini söylüyor.

Prens William, Kraliçe II. Elizabeth, Kral III. Charles ve Prens Harry

PRENS HARRY AĞABEYİNE çok KIRGIN!

Belgeselin nihayet 3 kısmının anlatıldığı fragmanda da dikkat cazibeli sözler yer alıyordu. Fragmanda kendilerini maksat Meydan İngiliz basınına karşı verdikleri çabayı anlatan çift, Kraliyet Ailesindeki ayrımcılığa da dikkat çekti. Ağabeyine daha ihtimamlı davranıldığını söyleyerek sitem eden Prens Harry “Kardeşimi korumak için palavra söylemekten memnundular. Bizi korumak için asla gerçeği söylemeye istekli olmadılar” diyerek Kraliyet Ailesini suçladı. 

Prens Harry ve ağabeyi Prens William

Öte yandan eşinin dediklerine ekleme yapan Meghan Markle ise artık vergi mükellefleri tarafından finanse edilen güvenliğe hakları olmadığı için 24 saatlik polis muhafazasının kaldırıldığına dikkat çekerek “Güvenliğimiz çekiliyordu. Dünyadaki herkes nerede olduğumuzu biliyordu… Ben kurtların önüne atılmıyordum. Kurtlara yem oluyordum” halinde konuştu. 

Meghan Markle ve Prens Harryden agu zemberek sözler

“HARRY VE MEGHAN’IN BELGESELİ SAHTEKARLIKLARLA DOLU”

Çiftin açıklamaları sonrası dehşete düştüğünü söyleyen Kraliyet uzmanı Kinsey Schofield, şöyle konuştu:

“Harry ve Meghan’ın belgeseli, sahtekârlıkla dolu. Harry, ‘Kardeşimi korumak için palavra söylemekten Mesut oldular, bizi korumak için doğruyu söylemeye asla istekli olmadılar’ dediğinde eminim ki Kraliyet’e atıfta bulunuyor. Kurgu sırasında Aka olasılıkla düzelttiler”

Harry ve Meghan belgeseline reaksiyonlar büyüyor

PARA İÇİN AİLELERİNİ GÖZDEN ÇIKARDILAR!

Tanıştıktan bu yana yaşadıkları bütün Özel şeyleri birinci Kez paylaşan çiftin belgeselinin birinci 3 kısmı geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Bu belgeselin yapılması karşılığında 100 milyon dolar kazandıkları sav edilen ikili dünyanın dört bir yanından yansılar yağmaya başladı. Harry ve Meghan’ın Nakit için hem Kraliyet Ailesinin hem de İngiltere’nin imajını zedelediğini söyleyen birçok şahıs bu belgeselin büsbütün İngiliz Kraliyet Ailesinin yıkılması için yapıldığını lisana getirdi. Muhafazakar Emekçi Partisi Milletvekili Mark Jenkinson, Meghan’ın hainlik yaptığını, Harry’nin de ona yardım ettiğini söyleyerek adeta ateş püskürdü. 

Prens Harry ve Meghan Markle Netflix belgeseli için rekor fiyat aldı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bircan Bali Hafsanur Sancaktutan’ın karşılığına karşılık verdi! Bali’ye yansılar çığ üzere büyüdü…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir