Kraliyet Ailesinde gelin kaynana polemiği: Camilla Kate Middleton’dan nefret ediyor!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 17, 2023 Yorum Yok

İngiliz Kraliyet Ailesinin asi üyesi Prens Harry, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ‘Spare’ isimli kitabında üvey annesi Konsort Kraliçe Camilla ve Kate Middleton ortasındaki tansiyonu kaleme aldı. Camilla’nın Kate Middleton’dan nefret ettiğini lisana getiren Prens, üvey annesinin Kate’in ailesine hizmetçi muamelesi yaptığını tez etti.

Son periyotlarda yaşadıkları skandal olaylarla gündemden düşmeyen İngiliz Kraliyet Ailesi’nin sırları Prens Harry‘nin 10 Ocak’ta yayımladığı ‘Spare’ kitabıyla bir bir ortaya çıkmaya başladı. Ailenin bütün üyelerinin bilinmeyenlerini kaleme Meydan Harry, birinci olarak ağabeyi ve babasını gaye alsa da en Aka nefretini üvey annesi Camilla‘ya kustu.

Prens Harry

Prens’in kitabında yer Meydan bir bilgiye nazaran; Camilla, tahtın bir numaralı varisi Prens William‘ın eşi Kate Middleton‘la yıllardır Aka bir rekabetin içinde. Buna göre Camilla, Kate’in ailesi Kensington Sarayı’nın ziyaret ettiklerinde içeri servis kapısından yani saray hizmetlilerinin kullandığı kapıdan gidip çıkmalarını gerektiren bir düstur oluşturdu ve bu formda gelinini aşağılamaya çalıştı. Saray içinde bir kaynak, bu bahis hakkında Camilla’nın bu biçimde davranmaktan Beğeni aldığını ve Kate’in hayatını kabusa çevirmek istediğini lisana getirdi. 

Kate Middleton ve Camilla

Öte yandan birebir kaynak, Camilla’nın kendi çocukları Laura ve Tom’un ‘Britanya kraliçesinin soyuna yakışır şekilde’ şövalyelik yahut Öbür unvanlar almasını istediğini ve Kral III. Charles’a baskı yaptığını da ileri sürdü. 

Kate Middleton ve İngiltere Kraliçesi Camilla

İddialara nazaran; Camilla’nın Kate’den bu kadar nefret etmesinin asıl sebebinin ise Prenses Diana’nın vefatından sonra Camilla hiçbir Vakit ‘Galler Prensesi’ unvanına sahip olamamıştı. Lakin Kraliçe II. Elizabeth’in vefatıyla 25 Yıl sonra birinci Defa bu unvan Kate Middleton tarafından kullanılmaya başlandı. 

İngiltere Kraliçesi Camilla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bircan Bali Hafsanur Sancaktutan’ın yanıtına karşılık verdi! Bali’ye yansılar çığ üzere büyüdü…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir