Tag

Yalçınkaya

Mehmet Yalçınkaya’dan Konya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür! “Muhteşem bir iş çıkardılar”

Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzele felaketlerinin akabinde birinci günden beri alanda yer Meydan Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’dan, Hatay’da hizmetleri ile gönüllere giren Konya’nın Liderlerine teşekkür iletisi geldi.

Mehmet Yalçınkaya deprem bölgesinden ayrılmıyor! Hulusi Akar ile biraraya geldi

Günlerdir zelzele bölgesinden bir Lahza olsun bile ayrılmayan, tencerelerle gece gündüz demeden Yemek taşıyan Mehmet Yalçınkaya “Hiçbir şey uzaktan göründüğü üzere değil” demişti. Mehmet şef Savunma Bakanı ile bir ortaya geldi.

Deprem bölgesinde canla başla çalışan şef Mehmet Yalçınkaya herkese seslendi! “Hiçbir şey…”

MasterChef programının Değerli isimlerinden olan Mehmet Yalçınkaya günlerdir zelzele bölgesinde depremzedeler için canla başla çalışıyor. Geçtiğimiz günde Gaziantep sarsıntısını hisseden Mehmet Şef, toplumsal medya hesabından herkese seslendi. Yalçınkaya, “Rehavete kapılmayalım” dedi.

Mehmet Yalçınkaya Gaziantep’te depreme yakalandı! Korku dolu anları anlattı: “Sağlam hissettik”

Dün akşam saatlerinde Hatay’da hissedilen zelzelelere Gaziantep’te yakalanan Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, dehşet dolu anları anlattı. Toplumsal medya hesabı üzerinden durumunu bildiren Yalçınkaya, “Sağlam hissettik” dedi.

Esnaf lokantasından kovulan Mehmet Şef ilk kez konuştu! “Kurgu değildi”

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programının Ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya, bir belgesel çekimi için gittiği esnaf lokantasından kovuldu. Yalçınkaya, olayın kurgu olmadığını toplumsal bir deney olduğunu söyledi.