Mehmet Yalçınkaya’dan Konya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür! “Muhteşem bir iş çıkardılar”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 09, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzele felaketlerinin akabinde birinci günden beri alanda yer Meydan Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’dan, Hatay’da hizmetleri ile gönüllere giren Konya’nın Liderlerine teşekkür bildirisi geldi.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki zelzelelerin akabinde gerek Ünlü isimler ve vatandaşlar gerekse yardım kuruluşları ve belediyeler birinci günlerden beri zelzele bölgelerinde yerlerini aldı. Bu isimlerden biri de Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya‘ydı. Yalçınkaya, kendisi üzere birinci günden beri Hatay‘da Fazla sayıda işçi ve ekipmanla hizmet veren Konya Büyükşehir, Karatay, Selçuklu ve Meram Belediye Başkanları ile Konya Konteyner Kentte bir ortaya geldi. başkan Yalçınkaya, hizmetleri ile gönüllerde yer edinen Konya’nın liderlerine kutlama ve teşekkür bildirisi yayınladı.

Mehmet Yalçınkaya ve Konya başkanları

“TÜM LİDERLERE HELAL OLSUN”

Sosyal medya hesabından liderler ile çekildiği kareyi paylaşan Yalçınkaya “Hatay’da Harika bir Amel çıkardılar. Başta Konya Aka kent lideri Sn. Uğur İbrahim Altay olmak üzere bütün liderlere helal olsun.

Selçuklu Belediye Lideri Ahmet PEKYATIRMACI

Karatay Belediye Lideri Hasan KILCA

Meram Belediye Lideri Mustafa KAVUŞ” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ALTAY: PLANIMIZLA alan ÇALIŞMAMIZ EŞ VAKİTLİ İLERLİYOR

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay ise toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Hatay Konya Konteyner Kent’te gelinen nihayet noktayı inceledik. Planımızla alan çalışmamız eş vakitli ilerliyor. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.” tabirlerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Selçuk Bayraktar’dan Bayanlar Günü mesajı! “Her daim elini taşın altına koymaktan çekinmeyen Tüm bayanlarımızın…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir