saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Şarkıcı Irmak Arıcı Hatay’da gönülleri fethetti!

Şarkıcı Irmak Arıcı Hatay’da gönülleri fethetti!

admin admin -
39 0

Geçtiğimiz günlerde yaşanan zelzele felaketi sonrası müzikçi ırmak Arıcı üretimci menajer Murat Işılak ile Evvel Elbistan sonra Hatay’ın Orhanlı ilçesine giderek oradaki depremzedeleri ziyaret etti.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayetimizi etkileyen sarsıntılar sonrası sanat topluluğu seferber oldu. Türkiye’nin her yerinden depremzedeler için yardım kampanyaları devam ederken birinci günden beri yardımları Noksan etmeyen müzikçi ırmak Arıcı yapımcı menajer Murat Işılak ile Hatay’ın Orhanlı ilçesine gitti.

Şarkıcı ırmak Arıcı Hatay

“UNUTMAYALIM, UNUTTURMAYALIM”

Depremzedeleri ziyaret eden Arıcı, “Kendi gözlerimle gördüm ki herkes elinden geleni yapmış ve yapmaya devam ediyor. İlah takviye veren herkesten razı olsun” diyen Arıcı, kelamlarına şöyle devam etti: “Bugün Hatay’da birbirinden hoş ve hayat dolu çocuklarla tanıştım. Kütüphane oluşturmak için daha Çok konteynere muhtaçlıkları var. Elimizden geleni daima Birlikte yapabiliriz. Unutmayalım, unutturmayalım.” açıklamasında bulundu.

Şarkıcı ırmak Arıcı Hatay

ÇOCUKLARA İKRAMLAR VERDİ

Çocuklara müzikler söyleyen Arıcı, onlara oyuncaklar Armağan etti. Arıcı, Hatay’a koordinatör vali olarak görevlendirilen Burdur Valisi Ali Arslantaş ile buluşup zelzelenin birinci gününden bugüne kadar yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı. Akabinde AFAD Uyum Merkezini ve Hatay valisini ziyaret etti.

Şarkıcı ırmak Arıcı Hatay

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir