Deprem bölgesinde canla başla çalışan şef Mehmet Yalçınkaya herkese seslendi! “Hiçbir şey…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 22, 2023 Yorum Yok

MasterChef programının Kıymetli isimlerinden olan Mehmet Yalçınkaya günlerdir zelzele bölgesinde depremzedeler için canla başla çalışıyor. Geçtiğimiz günde Gaziantep sarsıntısını hisseden Mehmet Şef, toplumsal medya hesabından herkese seslendi. Yalçınkaya, “Rehavete kapılmayalım” dedi.

Kahramanmaraş’da meydana gelen ve Türkiye’yi Tasa bir sabaha uyandıran 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki sarsıntının akabinde Hatay’da meydana gelen 6.4 büyüklüğündeki zelzele ülkemizi derinden sarstı. Aka yıkımların ve can kayıplarının yaşandığı zelzele bölgelerine birçok Ünlü isimde yardımda bulundu. Alanda yer Meydan Ünlü isimlerden biride MasterChef heyet üyesi Mehmet Yalçınkaya oldu. Grubunu toplayıp depremzedeler için Yemek yapan Yalçınkaya, toplumsal medya hesabından herkese seslendi.

Mehmet Yalçınkaya

“REHAVETE KAPILACAK DURUMDA DEĞİLİZ”

Uzun bir müddettir zelzele bölgesinde bulunan Mehmet Yalçınkaya, “Rehavet kapılmayalım Natürel ki Amel Sıkıntı devam etmeli fakat elimizden geldiğince devam edelim zelzeleler devam ediyor arkadaşlar” diyen Mehmet önder konuşmasında “Rehavete kapılacak durumda değiliz en azından bizim alanda gördüğümüz şey bu. çok rehavetlik bir durum yok yapılacak daha Fazla Amel var. Çehre tabirimize gözlerimize bakarsanız ne demek istediğimizi anlarsınız. Burada hiçbir şey uzaktan göründüğü üzere değil” sözleriyle seslendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK  GÖRÜNTÜ;

Mercek bulutları bu sefer Van’da ortaya çıktı! Niğde’de de görülmüştü…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir