Tag

Ülke

Eurovision 2023 ne zaman? Eurovision 2023 nerede olacak? Eurovision 2023 hangi kanalda?

Bu Yıl İngiltere’nin Liverpool kentinde gerçekleştirilecek milletlerarası müzik müsabakası Eurovision için Geri sayım başladı. Birçok şahıs Eurovision 2023 yarı finali ne vakit? Eurovision 2023 final hangi gün? Eurovision nereden izlenir? üzere soruların karşılığını arıyor. İşte bütün cevaplar haberin devamında…

İkinci kez anne olan Fahriye Evcen boksör oldu! O halleri gündem oldu

Geçtiğimiz aylarda ikinci Sefer Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan Ünlü oyuncu Fahriye Evcen reklam sineması için boksör oldu. Evcen’in o halleri toplumsal medyada Fazla beğenildi.

Uruguay nerede? Uruguay’a nasıl gidilir? Uruguay hakkında ilginç bilgiler

Güney Amerika’nın eşsiz hoşluklarından biri olan Uruguay, seyahat rotanızı oluştururken görmek isteyeceğiniz ülkeler ortasında yer alıyor. Pekala Uruguay nerede? Uruguay’da gezilecek yerler nerelerdir? İşte cevaplar…

Katy Perry Amerika’daki silahlı saldırılara tepki gösterdi: Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı

Geçtiğimiz günlerde ABD’nin California eyaletinde Los Angeles yakınlarda silahlı bir atak düzenlendi. Müzikçi ve Laf müellifi Katy Perry, heyeti olduğu ses yarışında olaya ait açıklamada bulundu. “Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı” diyen müzikçi gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Avrupa’nın bazı ülkeleri depremzedelere vize kolaylığı tanıyacak! Rusya’dan 19 ülkeye fırsat

İsviçre, Hollanda, Almanya ve Belçika kendi ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarının Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan etkilenen yakınları için harekete geçti. Depremzedeler için vize başvurusu kolaylığı tanıyacaklarını Anlatım eden ülkelerin yetkilileri, süreksiz konaklama süreci hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamaların akabinde Rus hükümeti de vize kolaylığı tanıma konusunda yeni bir adım attı.