saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Sanat

Sanat

Genel

Şarkıcı Betil Demir: Sanat dünyasında dostluk sıfır!

admin
0 15

Müzikçi Betül Demir, evvelki akşam Kuruçeşme’de sahneye çıktı. Konser öncesi basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Demir, sanat topluluğunu eleştirdi.

Genel

Sezen Aksu deprem bölgesinde!

admin
0 29

Ünlü sanatçı Sezen Aksu sarsıntının birinci gününden beri yardımlarını esirgemeyen sanatkarlardan biriydi. Vatandaşları bu süreçte yalnız bırakmayan sanatçı Hatay bölgesine giderek depremzedelere moral verdi.

Genel

Selami Şahin harekete geçti! Hatay’ın acısını besteleyecek

admin
0 31

Usta sanatçı Selami Şahin asrın felaketi olarak isimlendirilen Kahramanmaraş ve 10 vilayette gerçekleşen zelzelede en Aka bir yıkımın ve can kaybının yaşandığı Hatay için harekete geçti. Şahin, memleketi Hatay için Laf yazıp besteleyecek.

Genel

Baki İlhan’dan İsveç’teki provokasyona tepki!

admin
0 47

İsveç’te Kuran-ı Kerim’in yakılmasının akabinde reaksiyonlar çığ üzere büyümeye devam ediyor. Sanat topluluğundan bir reaksiyonda oyuncu ve senarist Baki İlhan’dan geldi. İlhan, “Çirkin bir provokasyon, kirli bir tertip, alçaklık” halinde yorumunu dillendirdi.

Genel

Murat Ülker eşi Betül Ülker Dubai’de ile sergi gezdi!

admin
0 33

Yıldız Holding Yönetim Konseyi Üyesi ve pladis Yönetim Şurası Lideri Murat Ülker, eşi Betül Ülker ile Birlikte Dubai’deki Takashi Murakami ve Jason Boyd Kinsella stantlarını ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Genel

Uğur Işılak’tan “Büyüksün Türk Devleti” paylaşımı!

admin
0 62

Önceki gün İstiklal Caddesi’nde yaşanan terör faciasının faili bugün güvenlik Güçleri’nin çalışmaları sonucu yakalandı. ehil sanatçı Uğur Işılak …