Alzheimer olduğu söylenmişti! 75 yaşındaki Muazzez Abacı’nın son hali ortaya çıktı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Türk sanat müziğinin yaşayan efsanesi Muazzez Abacı’dan Alzheimer başlangıcı teşhisi konulduğu argüman edilmişti. ehil sanatçı Muazzez Abacı’nın nihayet hali ortaya çıktı. Yakın dostu Özel bir paylaşımda bulundu.

Son devirde hakkında “Alzheimer oldu” savları ortaya atılan Muazzez Abacı’nın ‘nın nihayet hali ortaya çıktı. Sanatkarın yakın bir arkadaşı, Abacı’nın doğum gününe Özel bir paylaşımda bulunarak Ünlü ismin nihayet halini toplumsal medyada yayınladı.

Ünlü ismin arkadaşı paylaşımın altına ise “Can Abacı ne hoş bir gün geçti… Varlığınla güzelleşti her anımız. Güzel ki doğdun” notu ekledi.

muazzez abacı nihayet hali

Abacı’nın nihayet halini gören toplumsal medya kullanıcıları ‘Acımasız yıllar’ yorumunda bulundu.

NE OLMUŞTU?

75 yaşındaki ehil isimden hakkında çıkan Alzheimer oldu haberlerine yalanlama geldi. Abacı’dan sürpriz bir görüntü geldi. Abacı, Talat Er’in 54. ıslak gününü kutladı. Pasta keserken his dolu anlar yaşayan Er’e, “Türkiye radyolarının değerli keman üstadı Talat Er, sana güzel doğum günleri, Fazla yeterli yıllar, Fazla keyifli, Fazla sağlıklı yıllar diliyorum. Canım arkadaşım, benim değerli keman üstadım, İlah feyzini arttırsın, seni Fazla seviyorum hoş kardeşim.” tabirlerini kullandı. Talat Er ise bu Özel görüntüyü Instagram adresinden takipçileri ile paylaştı. ehil sanatçı bu görüntü ile hakkında çıkan argümanları nihayet noktayı koydu.

Sanat dünyasının sevilen ismi Muazzez Abacı’ya Alzheimer başlangıcı teşhisi konulduğu ses sanatkarı ve müellif Haysiyet Akay tarafından sav edildi.

Akay açıklamasında, “Türk sanat müziğinin yaşayan efsanesi Muazzez Abacı’ya Alzheimer başlangıcı teşhisi konuldu. Amerika’da olan sanatkarımızın bu Kıymetli rahatsızlığını bana söylediler. çok çok üzüldüm. Benim en sevdiğim Aka sanatçımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

muazzez abacı alzheimer teşhisi

ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Önceki gün çıkan “Muazzez Abacı’ya Alzheimer başlangıcı teşhisi konuldu” şeklindeki tezlere ehil sanatkardan reaksiyon geldi.

Pandemi nedeniyle iki yıldır psikiyatri uzmanı olan kızı Saba Abacı’nın yanında Amerika’da kalan sanatçı, sıhhatinin yerinde olduğunu söyleyerek, “Aslan üzereyim. Allah’ıma şükür hiçbir sorunum yok. Yalnızca ülkemi ve dostlarımı özledim. Bu iğrenç ve palavra haberi okuyup endişelenen bütün dostlarıma ve sevenlerime selam gönderiyorum” dedi.

 Abacı, yaptığı açıklamada Türkiye’ye döndükten sonra stüdyoya gireceğini de müjdeleyerek, “Cumhuriyet tarihinin en Aka projelerinden biri olacak. Hoş bir projeye imzamı atacağım” diye konuştu.

74 yaşındaki sanatçı, Alzheimer olmak için genç olduğunu da kelamlarına ekleyerek, “Öyle bir şey yok, daha Fazla gencim. Saba da bana Fazla uygun bakıyor. Benden daha Fazla sesime yeterli bakıyor. Bakımım âlâ, hiçbir külfet yok” dedi.

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA GELDİ!

Türk Sanat Müziğinin yaşayan en Aka seslerinden Muazzez Abacı’nın menajeri, çıkan haberlerin yanlışsız olmadığını, kızıyla Amerika’da yaşayan sanatkarın Türkiye’ye gelip yeni albüm okuyacağını açıkladı. Menajerinin yaptığı İzah şu formda;

Ünlü sanatçı Muazzez Abacı, avukatı Aydın Kurban’a yetki verdi. Abacı’nın ses sanatkarı ve muharrir Haysiyet Akay’a tazminat davası açtığı öğrenildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir